Jakie kufry na motor

Jakie kufry na motor

Kufry na motor znajdziesz na https://www.motoakcesoria.com.pl/.

Nie ma znaczenia, czy jesteś hobbystą dalekich wycieczek motocyklowych, czy na motocyklu dojeżdżasz do miejsca pracy – pewnie nagminnie musisz przetransportować jakikolwiek bagaż, a jak prawdopodobnie wiesz, nie zawsze jest to proste. Niektóre przedmioty z powodzeniem przetransportujesz w plecaku, ale nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w najwyższym stopniu praktycznych oraz bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu będzie kufer na motor. Jakkolwiek jaki kufer na motor kupić?

Kufry motocyklowe – warianty / Kufry na motor – rodzaje / Kufry do motocykla – odmiany / Wersje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne i boczne. Kufer na motor centralny to taki kufer, który jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast instaluje się po jego lewej oraz prawej stronie.
Oba rodzaje kufrów mają swoje zalety. Kufry centralne są znacznie bardziej pojemne i stabilne, a na domiar tego – po zamontowaniu na nie odpowiedniej nakładki – są w stanie służyć jako oparcie, co poprawia wygodę jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je kupić pojedynczo lub od razu w zestawie. Są bardzo zróżnicowane, dlatego nim dokona się kupna, należałoby zaznajomić się ze szczegółowymi opisami pojedynczych produktów – i zakupić taki kufer, który najlepiej odpowiada naszym potrzebom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równocześnie oba rodzaje, a to pozwoli Ci przewieźć jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując finalnego doboru kufra na motocykl, zwróć szczególną uwagę nie jedynie na cechy produktu, ale także na jego markę. My rekomendujemy w szczególności markę GIVI, jaka na gigantyczne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych i doskonały stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe oraz funkcjonalne – a to najważniejsze.

Adres:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]