Wynajęcie sali na 18 urodziny – czy warto?

Wynajęcie sali na 18 urodziny – czy warto?

Jeżeli interesuje Cię pełna oferta lokalu na 18, zajrzyj na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/.

Na ogół z okazji urodzin, imienin czy różnych rocznic nie urządzamy zabaw z rodziną oraz przyjaciółmi, traktując ten dzień jak każdy pozostały. Jednakże zdarzają się takie przełomowe momenty życia, których należyte uczczenie jest praktycznie obowiązkowe, a pierwszym z nich jest bezdyskusyjnie ukończenie 18 roku życia, czyli tzw. “osiemnastka”.

Sala na 18 urodziny – zorganizuj wielką imprezę

Wraz z nadejściem 18 urodzin dużo się zmienia w życiu nastolatka. Może on zgodnie z prawem brać udział w wyborach, spożywać i kupować napoje alkoholowe, może starać się o posady urzędnicze oraz założyć firmę. Jednak zbliżając się do 18 lat rzadko myśli się o tak odpowiedzialnych rzeczach – dla nastolatków najważniejsza jest sposobność urządzenia jedynej w swoim rodzaju imprezy ze znajomymi. Da się po raz kolejny zrobić “domówkę”, ale czy taka zabawa będzie się jakoś wyróżniać na tle innych? Oczywiście, że nie. Z tej przyczyny lepszym wyjściem jest zamówienie lokalu na 18 urodziny. Nierzadko paru znajomych postanawia wyprawić wspólną imprezę urodzinową, co wymaga wynajęcia dość przestronnego lokalu, lecz równocześnie pozwala na zredukowanie jednostkowych kosztów. Wybierając miejsce na przyjęcie urodzinowe skup się na salach oferujących obszerną przestrzeń taneczną (trudno bowiem jest wyobrazić sobie zabawę bez tańca), jak również na salach, które współpracują z profesjonalną firmą cateringową, która dostarczy pyszne dania imprezowe. Chciałbyś urządzić przyjęcie na powietrzu? Wynajmij lokal na urodziny z możliwością wyjścia do ogrodu – latem można rozstawić w nim spory namiot i wyprawić grill.

Sala na 18 urodziny – jakie menu będzie najlepsze?

Każdy wie, że impreza z okazji osiemnastych urodzin to zabawa, na której młodzi ludzie nie wzbraniają się od alkoholu. Powinno się z tej przyczyny koniecznie zadbać o to, żeby osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 lat, a przecież może ich być wiele pośród obecnych, nie miały dostępu do napojów z alkoholem.

Szałowy wystrój sali też jest niezwykle ważny, żeby uczestnicy całkowicie zanurzyli się w klimacie imprezy. Trzeba zatem wybrać salę na urodziny, która zatroszczy się o przystrojenie przestrzeni zgodnie z wytycznych solenizanta, jak również dobrze rozstawi stoliki z posiłkami i napojami.

Jeżeli już mówimy o posiłkach, na takiej zabawie znakomicie sprawdza się menu finger food, bazujące na drobnych przekąskach “na raz”, które można skonsumować bez potrzeby siadania przy stoliku. Doświadczona firma cateringowa dostroi przekąski nie tylko do charakteru imprezy, ale także do zasobności portfela oraz budżetu klienta.

Adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]