Tani parking przy lotnisku – potrzebne rozwiązania dla podróżnych

Tani parking przy lotnisku – potrzebne rozwiązania dla podróżnych

Parking przy lotnisku w Balicach - sprawdź co może Ci zaproponować.

Największe plusy lotów samolotem, które spowodowały, że tego typu wyprawy zyskały niesamowite uznanie, to sposobność przybycia nawet w najbardziej oddalone miejsca świata, szybkość oraz wygoda. Podróż, której elementem jest lot samolotem, łączy się aczkolwiek z kilkoma uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest bez wątpienia konieczność dojechania do portu lotniczego – a niemało podróżnych w tym celu musi wszak przejechać kilkanaście kilometrów. Tak sporą odległość najdogodniej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać do portu lotniczego? Te i inne komplikacje połączone z przyjazdem na lotnisko własnym samochodem rozwikła znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Parking w Balicach – podróżuj bez trosk, twoje auto jest bezpieczne

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą bez przeszkód zorganizować swoją podróż tak, żeby do portu lotniczego dotrzeć swoim samochodem. Na miejscu mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. W trakcie podróży nie muszą rzecz jasna martwić się o swój pojazd, gdyż parking zapewnia jego kompleksową ochronę. Nad bezpieczeństwem samochodu czuwać będą ochroniarze, a pomocnicze zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Korzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość rezerwacji przez internet, zatem nie trzeba martwić się, iż po przyjeździe na parking nie będzie miejsca odstawić pojazdu. Teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest wyjątkowo ważne podczas opadów deszczu bądź śniegu.

Parking przy lotnisku w Balicach – możesz liczyć na asystę jego pracowników

Decydując się na skorzystanie z usług świadczonych przez parking monitorowany w pobliżu lotnisku możemy spodziewać się również szeregu udogodnień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez trudności. Najważniejszym z nich jest bez wątpienia opcja skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty wliczone są w cenę usługi parkowania. Oprócz tego podróżni mogą liczyć na pomoc załogi parkingu w nagłych wypadkach, takich jak rozładowanie akumulatora czy spadek ciśnienia w oponach.

Adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]