Serwis okien to nie tylko wymiana uszczelek

Serwis okien to nie tylko wymiana uszczelek

Regularnie przeprowadzany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w domu i powstrzyma utratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona doświadczony serwisant? Dlaczego warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim domu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są podatne na wszelkiego typu zniszczenia i wypaczenia. Na kondycję uszczelek oraz okien niekorzystnie wpływają też warunki atmosferyczne – wahania temperatur, śnieg czy promieniowanie słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w nienagannym stanie przez lata. O ile proste działania, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac powinniśmy wezwać zawodowca. Profesjonaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują ciężko działające mechanizmy, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o należytą izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalny zespół serwisu okien wykona również wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy zlecać serwis okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pomaga zredukować utratę ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła. Specjalista zadba też o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez założenie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]