Serwis okien. Kiedy musimy skorzystać z takiej usługi?

Serwis okien. Kiedy musimy skorzystać z takiej usługi?

Sporo osób próbuje osobiście rozwiązywać problemy z oknami, jakkolwiek nie zawsze jest to odpowiednim pomysłem. Działania osoby, jaka nie jest ekspertem, mogą przysporzyć więcej szkody niż pożytku. Kiedy należałoby wezwać serwis okien?

Do jakich kłopotów można wzywać serwis okien?

Zastanawiasz się, czy warto wzywać serwis okien do kłopotu, jaki zauważasz w działaniu twojego okna? Odpowiedź zawsze brzmi tak samo: tak! Eksperci zajmują się każdą nieprawidłowością, nieważne, czy jest on duża, czy wydaje się mała oraz niewiele znacząca. Nieraz zdarza się, że nieduże usterki okazują się rozległymi problemami, jakich nie sposób rozwiązać bez pomocy specjalisty, skutkiem tego nie ma powodów, by wahać się z wzywaniem serwisu.
Serwis okien na ogół jest zamawiany do takich usterek jak niedomykające się bądź ciężko zamykające się okna, przeskakująca bądź też obracająca się naokoło klamka, nieszczelności, zniszczone zawiasy, rama lub szyba czy też zużyte lub ewentualnie wadliwe mechanizmy, okucia lub ewentualnie inne podzespoły okna.
Serwis okien naprawia również wszelkie wady fabryczne oraz montażowe okien.

Warto pamiętać, iż serwis okien specjalizuje się również drzwiami balkonowymi.

Kiedy jeszcze należałoby wezwać serwis okien?

Zarządzenia jasno mówią o tym, aby wzywać fachowców mniej więcej co pół roku, raz przed sezonem letnim i raz przed zimowym, nawet jeżeli nie występują żadne kłopoty z działaniem okien. Dlaczego? Chodzi regulację – poprawnie wyregulowane okna lepiej kontrolują ilość wpuszczanego powietrza.
Jeszcze jednym powodem, dla którego powinno się regularnie zamawiać serwis okien, jest konserwacja – pomaga ona ustrzec się prawdopodobnych problemów w przyszłości oraz dłużej radować się odpowiednio działającymi oknami. Okna muszą być poddane konserwacji przynajmniej raz w roku.
Nie każdy wie, iż serwis okien należałoby wzywać także bezpośrednio po postawieniu lub ewentualnie odbiorze domu bądź też mieszkania po to, żeby zawodowcy wykonali uszczelnienie – przez nieszczelne okna może uciekać z pomieszczenia nawet 30% ciepła.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]