Projekty budowlane – skorzystaj z usług pracowni architektonicznej

Projekty budowlane – skorzystaj z usług pracowni architektonicznej

Potrzebujesz porady specjalistów z biura architektonicznego Kraków? Dobrze trafiłeś! Wejdź na https://joannaklusak.com

Biuro architektoniczne świadczy szeroki wachlarz usług – realizuje fantazje klientów prywatnych, którzy pragną osiedlić się w wygodnym i funkcjonalnym domu jednorodzinnym, ale też adresuje swoją ofertę do firm oraz instytucji. Architekt opracowuje pełny projekt budynku, a w następnej kolejności aktywnie monitoruje postęp prac, planuje renowację domu bądź występuje z propozycją aranżacji już gotowych domów, a także projektuje przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

Jak pomoże Ci wykwalifikowana pracownia architektoniczna?

Interesują Cię nieszablonowe, oryginalne projekty budowlane? Pragniesz, by Twój dom wyróżniał się na tle wielu budowli w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który spowoduje, iż Twój dom będzie ergonomiczny, a równolegle przytulny? Zgłoś się do naszej pracowni architektonicznej! Wśród projektów dostępne są zarówno te inspirowane klasyczną stylistyką, jak i plany uwzględniające obecne nurty w projektowaniu przestrzeni.

Biuro projektów – co zrealizowaliśmy

W naszym portfolio mamy zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i aranżacji pomieszczeń mieszkalnych oraz domków jednorodzinnych. Wykonane realizacje to m.in. żłobki, pensjonaty, obiekty rekreacyjne i kawiarnie. Konfiguracja przestrzeni i natura projektu dopasowywany jest do specyfiki danego budynku, jak również osobistych potrzeb odbiorcy. Nasze biuro projektowe może też zaplanować obszerne i funkcjonalne szafy wnękowe, które umożliwią maksymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]