Profesjonalne czyszczenie grobów

Profesjonalne czyszczenie grobów

Pragniesz poznać więcej informacji o opiece nad grobami Kraków? Zajrzyj na http://www.pong-malopolska.pl.

Oblicze grobów naszych bliskich jest świadectwem naszej pamięci. Często niestety nie znajdujemy czasu, by się nimi zająć – także, jeśli groby położone są w tej samej miejscowości, gdzie żyjemy. Prawdziwe problemy stają się naszym udziałem jednak, jeśli naszych krewnych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to jednak, że pomniki muszą zostać zaniedbane – doskonałym rozwiązaniem okaże się wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega opisywana pomoc?

Dlaczego warto zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na opisywaną usługę stawiają nie tylko ludzie, którym brakuje czasu – wśród klientów działających w tym sektorze firm nietrudno spotkać również ludzi na emeryturze, którzy na sprzątanie grobów zmarłych bliskich zwyczajnie nie mają siły. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami często proponują także inne usługi, takie jak montaż ławek lub doradztwo przy dopełnieniu administracyjnych formalności oraz poprawienia liter.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Stawki, jakie będziemy musieli opłacić osobom czuwającym nad pomnikami naszych bliskich są naprawdę zróżnicowane. Zależą w szczególności od rodzaju usług – jeśli wybieramy jedynie pojedyncze sprzątanie, zapłacimy od 30 do 40 PLN. Jeśli jednak zależy nam, by przedsiębiorstwo sprzątało nagrobek regularnie, musimy liczyć się z wydatkiem rzędu 400 PLN rocznie. Warto też zauważyć, że stawki uzależnione są również od rozmiarów grobów, a najbardziej kosztowne będzie utrzymanie familijnych grobowców.

Adres:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]