Port lotniczy Kraków – parking przy Balicach

Port lotniczy Kraków – parking przy Balicach

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się gdzie postawić auto? Chcesz swobodnie dotrzeć do portu lotniczego, a po przylocie do Balic odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z pomocy, którą zapewnia nowoczesny parking w Balicach! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking przy Balicach – dotrzyj na lotnisko własnym samochodem

Lotnisko w Balicach jest położone na peryferiach miasta, co sprawia, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście transport własnym autem – nie trzeba wówczas korzystać z autobusów i nosić ciężkich walizek. Gdzie można zaparkować samochód na czas wyjazdu? Jak zatroszczyć się o jego ochronę przed intruzami? Rozwiązaniem jest parking strzeżony zlokalizowany niedaleko lotniska – miejsca dzieli tylko kilometr, a dojazd bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest busami, które pokonują trasę w ciągu 3 minut. Warto dodać, że transfer jest całkowicie darmowy.

Parking w Balicach – auta obejmuje ubezpieczenie PZU

Parking przy lotnisku Kraków-Balice liczy ćwierć tysiąca miejsc postojowych, a każde z nich ma profesjonalnie utwardzoną nawierzchnię. Miejsce jest oświetlone i monitorowane przez 24 godziny na dobę, co gwarantuje maksymalny stopień ochrony. Do tego pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Auto można zaparkować na cały okres wyjazdu – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu można podłączyć się do bezprzewodowego internetu, jak również skorzystać z toalety. Obawiasz się, że po 2-tygodniowych wakacjach w egzotycznym kurorcie Twoje auto nie odpali? Parking strzeżony w Balicach jest wyposażony w urządzenie rozruchowe i kompresor. Opłatę za postój można uiścić wygodnie przelewem internetowym lub bezpośrednio po przyjeździe.