Parking przy lotnisku w Krakowie – zostaw tu samochód przed wyjazdem

Parking przy lotnisku w Krakowie – zostaw tu samochód przed wyjazdem

Więcej szczegółów o Kraków Balice parking

Latanie jest coraz popularniejszym środkiem transportu, wybieranym często przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, by udać się na wycieczkę musimy dostać się na lotnisko. O ile wybierzemy publiczne środki transportu, nasze problemy w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z własnego samochodu, pojawi się pytanie: gdzie go postawić w trakcie naszego wyjazdu?

Zostaw auto pod dobrą opieką – tani parking przy lotnisku

Jasne, że najprostszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwiezienie na lotnisko, a później o odebranie nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce w późnych godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu dużych lotnisk, na przykład w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały całodobowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem możemy postawić samochód na kilka dni. Korzystanie z takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszego samochodu pilnuje wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione tam samochody są ubezpieczone na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co oferują parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zwykle oferują również inne udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach koło Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z bagażami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed wylotem bagaż podręczny i zyskać pewność, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]