Organizujesz imprezę? Skorzystaj z usług profesjonalnego cateringu

Organizujesz imprezę? Skorzystaj z usług profesjonalnego cateringu

Kliknij w to miejsce jeśli potrzebujesz zamówić catering imprezowy.

Sezon wakacyjny obfituje w nadzwyczaj modne w ostatnim czasie pikniki firmowe i imprezy na świeżym powietrzu, ale w zasadzie przez cały rok w różnych miejscowościach kraju organizowane są konferencje, gale bądź benefisy. Takie imprezy muszą mieć stosowną oprawę, której niezbywalnym elementem są profesjonalnie przyszykowane i smaczne posiłki. Najlepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie firmy świadczącej kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Catering na imprezę – istotna jest całość oprawy

Zamówiłeś salę bankietową lub wybrałeś już miejsce, gdzie zorganizujesz piknik? Super! Teraz należy zadbać o to, by uczestnicy eventu mieli dostęp do najlepszych trunków, ciepłych dań oraz przekąsek. Pamiętaj, że podczas istotnych wydarzeń nie można ustawić stołu z przekąskami gdzieś z boku i być przekonanym, iż goście obsłużą się samodzielnie. Jakość oprawy eventu ma znaczenie – wygodne rozstawienie stolików, dopasowane dekoracje, ale też poprawne rozłożenie zastawy i sztućców. Goście eventu zapewne docenią dodatkowo, jeśli dania będą ułożone na talerzu niczym w modnych restauracjach, a posiłki będą podawać do stołu kompetentni kelnerzy.

Czy warto korzystać z usług cateringu na imprezy?

Zaletą korzystania z oferty cateringu imprezowego jest bezspornie to, iż zatrudniona ekipa nie tylko przygotuje pyszne posiłki, ale także kompleksowo zatroszczy się o całą jego oprawę. Potrawy będą dowiezione we wskazane miejsce, załoga firmy cateringowej zamontuje i nakryje stoliki, a potem wykwalifikowani kelnerzy obsłużą obecnych podczas wydarzenia. Na życzenie kontrahenta, oraz jeśli umożliwią to warunki wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą wzbogacić imprezę demonstracją tzw. live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną szansą, aby doświadczyć z bliska jak pracują zawodowi kucharze. Warto wybrać firmę cateringową, która działa na rynku od wielu lat i która jest biegła w organizacji i obsłudze rozmaitego rodzaju imprez, zarówno tych takich na kilkuset gości, jak i niewielkich. Podczas ustalania szczegółów oferty podpowie ona, jakie napoje, przekąski i potrawy najlepiej będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności przywiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]