O czym warto pamiętać podczas poszukiwań lokalu na imprezę?

O czym warto pamiętać podczas poszukiwań lokalu na imprezę?

Na https://palacradziwillow.pl/oferta/imprezy-firmowe/ sprawdzisz, kto ma w swojej ofercie organizację imprez firmowych.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko wyjazdy integracyjne albo wspólne grille dla zatrudnionych i ich bliskich, intencją których stworzenie silnych więzi między pracownikami i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują ekskluzywne eventy, np. po to, aby celebrować otrzymane nagrody branżowe, a także różnorodne bankiety dla kontrahentów biznesowych, konferencje czy szkolenia. Takie imprezy wymagają dobrego planowania, tym bardziej jeśli mają być wykorzystane później w celu promocji marki.

Gdzie wyprawić galę firmową?

Gdy nie mamy w budynku firmy odpowiednich pomieszczeń, które nadają się do urządzenia w nich gali, należy szukać ofert wynajmu lokali, które pomieszczą wszystkich podejmowanych gości wydarzenia. Kluczowe jest, by miejsce, w którym planujemy imprezę pasowało swoim wystrojem do rangi planowanej uroczystości. Ekskluzywne bankiety dla wspólników marki, podczas których celebrowany jest jej nadzwyczajny sukces, nie powinny być zorganizowane w zwykłym lokalu. Warto w takich wypadkach urządzić event w klimatycznym miejscu, które dobitnie zaakcentuje rangę wydarzenia. Natomiast jeśli na imprezę poproszone będą osoby nie mieszkające w bliskim sąsiedztwie sali powinno się wybrać lokal, znajdujący się nieopodal rozbudowanej bazy noclegowej, do której można dojechać w kilkanaście minut.

Planowanie imprezy firmowej – zapewnij gościom nieskazitelną obsługę

W trakcie organizacji wydarzenia firmowego nie można nie uwzględnić tak ważkiego elementu, jak zapewnienie uczestnikom zimnych oraz ciepłych napojów i posiłków. Najlepszym rozwiązaniem jest powierzenie tego obowiązku kompetentnej firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dostarczenie w wyznaczoną lokalizację apetycznych dań dla gości, ale również pomoże w doborze menu i weźmie na siebie ustawienie stolików. W trakcie pokazowych gal wskazane jest również zapewnienie obecnym na sali najlepszej obsługi. Opłaca się więc korzystać z pomocy firm cateringowych mających w swoim zespole kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne potrawy oraz wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przyrządzą nie tylko apetyczne, lecz i idealnie prezentujące się dania.

Adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]