Lokalizacja, wystrój, pojemność – jak szukać domu weselnego?

Lokalizacja, wystrój, pojemność – jak szukać domu weselnego?

Kliknij tu, jeśli ciekawi Cię aktualna oferta sali weselnej w Krakowie.

Ceremonia ślubna i mające po nim miejsce wesele to wydarzenie, o którym krewni młodej pary oraz ich goście będę mówić przez kilka miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeżeli nowożeńcy zdecydują się na wyprawienie przyjęcia dla ogromnej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, jakie przed nimi się pojawi, jest wybranie najlepszej sali na wesele, w której goście spędzą ten ważny dzień w wygodnych warunkach.

Lokal na wesele – jakie okoliczności trzeba uwzględnić?

Wybierając lokal na wesele nowożeńcy powinna wziąć pod uwagę kilka ważnych okoliczności. Przede wszystkim musi znać ilość zaproszonych krewnych i znajomych, żeby mieć pewność, że w zarezerwowanej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście powinni mieć swoje miejsce ich przy stole, ale ważne jest również, by mieli salę taneczną. Oprócz tego para młoda powinna sprawdzić w jakim dystansie od kościoła położona jest sala weselna i czy droga do niej będzie bezproblemowa. Jeżeli na wesele poproszeni są krewni i przyjaciele mieszkający w innej miejscowości, warto szukać domu weselnego, w pobliżu którego znajduje się rozbudowana baza noclegowa. Kolejnym zagadnieniem jest samo zaplanowanie wesela, a więc wybranie menu, udekorowanie sali i zamówienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej. Takie obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, stąd warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują pomoc w zakresie całościowej organizacji zabawy weselnej.

Sala na wesele dla młodych par z Krakowa i okolic

Narzeczeni z południa Polski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą wyprawić zabawę weselną w niezmiernie malowniczym obiekcie, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach przyjęcia weselne wyprawiane są od setek lat, a każde z nich wyróżnia się zniewalającą oprawą. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami zdolnymi podjąć ponad stu gości. Przyjęcie można urządzić również w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim zdoła bez mała 350 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, że usytuowany jest tylko 12 kilometrów od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę noclegową. Dojazd gości po ceremonii do Pałacu nie będzie więc trwać dłużej niż 40 minut.

Adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]