Gdzie zorganizować przyjęcie okolicznościowe – wybieramy salę

Gdzie zorganizować przyjęcie okolicznościowe – wybieramy salę

Na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/ poznasz aktualną ofertę przyjęć w Krakowie.

Gdy ktoś myśli o przygotowaniu wielkiej uroczystości rodzinnej, przeważnie naszym najszybszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z weselem. Ale huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami zaprasza się grono krewnych z dalszej i bliższej rodziny, to też chrzciny, komunie święte czy „18-tki”. Gdy spis gości jest bardzo długi, przeważnie nie mamy możliwości zaplanować przyjęcia i przyrządzać poczęstunku dla uczestników we własnym domu. Wtedy najlepszym wyjściem jest wynajęcie stosownej do okazji sali.

Planowanie przyjęć okolicznościowych – warto sięgnąć po ofertę firmy cateringowej

Poszczególne rodzaje przyjęć wiążą się z różnymi potrzebami uczestników. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak m.in. osiemnastka albo przyjęcie urodzinowe, , na której bawić się będą przede wszystkim osoby dorosłe, gościom powinno się zagwarantować nie tylko miejsce, w którym spożyją bez pośpiechu posiłek, ale i salę taneczną. Natomiast zabawy, w których znaczną grupę gości mogą stanowić dzieci, jak komunie bądź chrzciny, rekomenduje się wyprawić w miejscu, które oprócz wydzierżawienia sali wewnątrz obiektu oferuje również przestrzeń na zewnątrz. Dzięki daniu najmłodszym możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, iż nie znudzą się zbyt szybko sytuacją i nie będą domagać się wcześniejszego powrotu do domu. Potrawy serwowane uczestnikom również wypada dostosować do okazji. Planując takie wydarzenie warto więc skorzystać z oferty firmy trudniącej się cateringiem, która zadba o wyśmienite dania, bufet z zakąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Organizacja przyjęcia – wynajmij Pałac Radziwiłłów

Wynajęcie sali na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużym mieście, nie jest wielką trudne, jednak niewiele ofert może sprostać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach pod Krakowem. Od wielu lat w iście dworskim duchu urządzane są tu przyjęcia komunijne, chrzty oraz – oczywiście – zabawy weselne, które każdy z gości zapamięta na lata. W Pałacu Radziwiłłów można wykorzystać jedną bądź kilka sal, w których bez przeszkód można podjąć łącznie do 130 osób. A jeżeli zabawa zostanie urządzona w plenerze, to ogród przed Pałacem pomieści mniej więcej 300 gości. Co najważniejsze, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów zapewnia wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od rozstawienia oraz ozdobienia stolików, poprzez dostarczenia menu, aż po doświadczoną załogę szefów kuchni i kelnerów.

Adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]