Doradca w przetargach. Kiedy warto?

Doradca w przetargach. Kiedy warto?

Kancelarie, które specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, oferują swoje usługi obu stronom postępowania przetargowego – podmiotom organizującym przetargi i osobom składającym oferty. Usługa w szeregu przypadków ma charakter kompleksowy oraz obejmuje praktycznie wszelkie aspekty przetargu publicznego.

Czym jest doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają zarówno podmiotom, które chcą zorganizować przetarg, innymi słowy zamawiającym, jak również wykonawcom, czyli firmom chcącym wystartować w przetargu oraz złożyć ofertę.

Konsulting w przetargach obejmuje szereg aspektów. W wypadku wykonawców jest to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z wymogami przetargu. Z kolei w wypadku zamawiających może to być kompleksowe przygotowanie oraz prowadzenie postępowania przetargowego, wsparcie w agregacji zamówień, opracowanie procedur i regulaminów czy audyt wewnętrzny specyfikacji postępowania przetargowego oraz ofert, które na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Z jakiej przyczyny opłaca się zdecydować się na usługę doradztwa przetargowego

Kancelarie, które zajmują się doradztwem w przetargach publicznych, są świetnie przygotowane pod kątem legislacyjnym do zaplanowania, przygotowania oraz prowadzenia przetargu, a również do stworzenia propozycji przetargowej. Mają również ogromne doświadczenie w tej materii, są w stanie służyć pomocą oraz poradą na każdym etapie działania przetargowego.

Adres:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]