Catering okolicznościowy z dostawą – organizuj duże spotkania rodzinne w domu!

Catering okolicznościowy z dostawą – organizuj duże spotkania rodzinne w domu!

Catering okolicznościowy - usługa na miarę Twoich potrzeb.

Zbliża się ważne dla ciebie wydarzenie i chcesz uczcić je wraz z krewnymi i kolegami. Na nieszczęście jest to spora grupa gości, których trzeba nie tylko mieć gdzie usadowić, ale też uraczyć ich pysznymi posiłkami i napojami. Możesz postarać się przyszykować je samemu, jednakże przy dużej liczbie gości ciężko jest wygospodarować na to czas. Na dodatek to twoja uroczystość i pragniesz się nią cieszyć, a nie sterczeć w kuchni lub udawać kelnera. Z tego powodu przygotowanie posiłków na rodzinne imprezy zalecamy powierzyć firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – nie ma potrzeby dzierżawić sali!

Kiedy przywołuje się cateringu większość osób myśli wpierw o spotkaniach biznesowych lub cateringu na wesele. Jeszcze do niedawna punktem honoru gospodarza była osobista organizacja ważnych imprez rodzinnych i wyłącznie przy naprawdę znacznej liczbie biesiadników dopuszczał on opcję zamówienia zewnętrznej pomocy w tym zakresie. Tym bardziej, że na początku firmy cateringowe nie oferowała obsługi mniejszych rodzinnych zabaw, a w szeregu przypadków również tych dużych, o ile nie było to powiązane z rezerwacją lokalu. Dziś catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – wobec tego czy zdecydujemy się wydzierżawić lokal czy postanowimy urządzić zabawę we własnym ogrodzie bądź mieszkaniu, firma cateringowa jest w stanie przywieźć nam w wybrane miejsce rewelacyjnie prezentujące się menu.

Catering okolicznościowy – pomoc w udekorowaniu i ustawieniu stołów

Catering okolicznościowy to literalnie usługa zamawiana na każde rodzinne święto. Zawodowi szefowie kuchni bez problemu opracują dania pasujące do charakteru imprezy, niezależnie od tego czy potrzebujesz catering na chrzciny, na urodziny lub na komunię. Catering okolicznościowy to też obsługa komersów, studniówek i półmetków. Wypatrując firmy oferującej tę usługę warto postawić na taką, która jest w stanie dopasować menu do potrzeb i – przede wszystkim –budżetu zamawiającego oraz wszechstronnie obsłużyć imprezę, m.in. pomagając w ustawieniu i udekorowaniu stołów czy udostępniając zawodowych kelnerów.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]