Catering na wesele – profesjonalni kucharze i doświadczeni kelnerzy

Catering na wesele – profesjonalni kucharze i doświadczeni kelnerzy

Potrzebujesz dowiedzieć się, komu zlecić catering weselny? Nie zwlekaj! Koniecznie sprawdź https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Spotkania okolicznościowe, które są zazwyczaj ważnym wydarzeniem dla członków rodziny, takie jak komunie, wesela czy chrzciny, od wielu już lat przestały być organizowane w mieszkaniach wyłącznie dla najbliższego kręgu krewnych i znajomych. Współcześnie są to wydarzenia, w których uczestniczy nierzadko ponad stu gości. Oczywiste jest zatem to, iż jedna osoba nie będzie w stanie sama ułożyć menu, a następnie przygotować oraz dostarczyć potrawy uczestnikom przyjęcia, szczególnie, gdy świętowanie będzie trwać wiele godzin i toczy się w wynajętym lokalu. Stąd też pojawiło się wysokie zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Dlaczego opłaca się zamówić catering na wesele?

Planowanie zabawy weselnej to silny stres, spowodowany dziesiątkami godzin straconych na wybór dekoracji sali, układanie listy gości, rozsyłanie zaproszeń oraz poszukiwanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To też konieczność zagwarantowania wystarczającej ilości zakąsek oraz napojów serwowanych w trakcie imprezy, a co najważniejsze – przyrządzanie gorących dań, które zachwycą zaproszonych gości i zgromadzą ich wszystkich przy wspólnym stole. Najważniejszy posiłek na imprezie weselnej musi mieć perfekcyjną oprawę. Uczestnicy bowiem oczekują tego, żeby stoły były prawidłowo nakryte i pięknie przystrojone, dania były wyborne i widowiskowo ułożone na talerzach, a także żeby obsługa na czas donosiła gościom kolejne posiłki. Taki poziom organizacji zagwarantują tylko firmy cateringowe zatrudniające zawodowych managerów, kucharzy oraz kelnerów, obytych w obsłudze przyjęć zarówno pod gołym niebem, jak i tych odbywających się w domach weselnych.

Catering na wesele – menu dobrane do konwencji przyjęcia

Przyjęcia weselne rządzą się swoimi regułami, zarówno w sferze aktywności dla uczestników, jak i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe z reguły mają ułożone wstępnie menu proponowanych dań głównych, zakąsek i napojów dopasowanych do konwencji wesel. Podstawową ofertę można zobaczyć na stronie firmy albo otrzymać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej pracownikiem. Klient ma zatem możliwość osobiście złożyć kartę dań z zaproponowanych dań. Warto jednak podkreślić, że firmy oferujące usługę cateringu weselnego są też otwarte na nowe sugestie i często na życzenie zamawiającego decydują się na przyrządzenie indywidualnych zestawów potraw.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]