Stół drewniany do jadalni to więcej niż zwykły mebel

Stół drewniany do jadalni to więcej niż zwykły mebel

Designerskie stoły do jadalni zamówisz na https://stfurniture.com/produkty/meble/stoly/.

Czy umieszczony w kuchni, w jadalni bądź w wydzielonej dla niego powierzchni loftu, stół zawsze jest najistotniejszym meblem w mieszkaniu. Wobec tego kupując stół trzeba brać pod uwagę nie tylko jego optymalny design, ale również jego jakość.

Znaczenie stołu w domu

W pokoju dziennym spędzamy najwięcej wolnego czasu i tam także głównie się relaksujemy, tymczasem to stół w jadalni jest tak naprawdę centralnym miejscem w domu. Chwile, które spędza się na wspólnym spożywaniu obiadów i kolacji z najbliższymi, najsilniej wpływają na utrwalenie relacji rodzinnych oraz towarzyskich. Stół integruje, bo umożliwia bliskość kilku ludzi na mikroprzestrzeni, co w naturalny sposób wzbudza potrzebę interakcji pomiędzy bliskimi. Warto urządzać dom tak, aby wydzielić w nim przestrzeń na rozstawienie stołu z dala np. od rozpraszającego uwagę telewizora. W ten sposób nie tylko codzienne posiłki, ale także imprezy wigilijne czy imieninowe pomogą uczestnikom skoncentrować się na tym co w owej momencie jest najistotniejsze, a więc rozmowie z krewnymi oraz ze znajomymi. Wiele badań dowodzi oprócz tego, że jedzenie przy stole pozwala wyuczyć poprawne nawyki żywieniowe również u najmłodszych dzieci. Przy stole konsumujemy posiłki powoli i bez stresu, na co spory wpływ ma, rzecz jasna, interakcja z bliskimi.

Niepowtarzalny design i solidność – zalety rzemieślniczych stołów z litego drewna

Stół do kuchni bądź jadalni powinien być mocny. Będzie przecież codziennie używany, nierzadko nie tylko celem spożycia obiadu, ale również jako miejsce zrealizowania jakichś prac, do których potrzeba sporej płaskiej powierzchni, nauki czy po prostu rozrywki, przykładowo gry w warcaby lub w gry planszowe i układania puzzli z maluchami. Nowoczesne designerskie stoły drewna litego od uznanych projektantów wyróżniają się niezwykłą trwałością, oszałamiającym wzornictwem jak również naturalnością materiałów wykorzystanych do ich wytworzenia (m.in. drewno dębowe i orzechowe), których na darmo szukać w ofercie popularnych salonów meblowych. Projektanci nowoczesnych stołów wykonują także stoły rozkładane, przydatne w razie okazjonalnych spotkań w dużej gromadzie rodzinnym. Decydując się na kupno rzemieślniczego stół mamy gwarancje, iż nabywamy mebel, który przeżyje lata. Otrzymujemy zarazem możliwość personalizacji mebla, a co za tym idzie dokładniejszego dopasowania go do dowolnego stylu, w jakim pragniemy zaaranżować wnętrze.

Adres:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]