Tworzenie sklepów internetowych – kilka słów o sklepie WooCommerce

Tworzenie sklepów internetowych – kilka słów o sklepie WooCommerce

Zamierzasz założyć sklep internetowy? Jeżeli masz już stronę firmową na WordPress, ale także jeżeli nie dysponujesz żadną stroną internetową i musisz zacząć od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest trafnym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – możliwość analizy statystyk sprzedaży i prosta personalizacja

Z uwagi na to, jak szeroką popularnością mogą pochwalić się strony projektowane w oparciu o WordPress, nie trudno zrozumieć fakt, iż natychmiast pojawiła się wtyczka pozwalająca na uruchomienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, bo taka nazwę dano tej wtyczce, posiada mnóstwo zalet. Analogicznie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można w mgnieniu oka spersonalizować z wykorzystując bezpłatne lub płatne motywy, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod popularne wyszukiwarki, co sprawia, iż jest większa szansa na osiągnięcie pozycji w Top10 w SERP-ach, a w konsekwencji szybciej dotrzeć do szerszego kręgu klientów. Na skutek użycia odpowiednich wtyczek poszerza się także funkcjonalność sklepu. Bez trudu można w nim założyć bramki płatności i umożliwić klientom przelew opłaty za towary przykładowo za pośrednictwem PayU.pl bądź DotPay.pl. WooCommerce pozwala też na analizęwyników sprzedaży (udostępnianie rozmaitego typu statystyk) i podpięcie z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – tylko konieczne wtyczki

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce polecamy powierzyć specjalistom, którzy nie tylko przystosują wybrany szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale również zatroszczą się o wykorzystanie tylko potrzebnych, przetestowanych wtyczek, ochronę sklepu przed atakami cyberprzestępców oraz prawidłową semantykę jego kodu. W obrębie sklepu WooCommerce spece zbudują też blog, na którym w prosty sposób można przekazywać odbiorcom informacje o promocjach oraz nowościach albo publikować recenzje i poradniki odnośnie oferowanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]