Zamienniki kapsułek do Dolce Gusto

Zamienniki kapsułek do Dolce Gusto

Sprawdź, gdzie kupić kapsułki do ekspresu Dolce Gusto

Ekspresy z systemem Nescafe Dolce Gusto na stałe wtopiły się w krajobraz naszych kuchni. Urzekła nas nie tylko ich fantazyjna, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, że dają łatwy dostęp do aromatycznych mieszanek kawy. Konesery tego napoju z czasem zrozumieli, że nie muszą się ograniczać tylko do propozycji jednego producenta, toteż na rynku błyskawicznie powstał powstało zapotrzebowanie na kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego parę firm, które zaczęły pomału podbijać serca sympatyków kawy.

Czy można nabyć zamienniki kapsułek Dolce Gusto?

Producenci oferujący zamienniki kapsułek Dolce Gusto pochodzą z różnych europejskich krajów, w tym także z Polski. Oczywiście, kiedy myślimy o dobrej kawie od razu przed oczami mamy włoską kawiarnię, w której serwowane jest mocne espresso. Nie inaczej, najszerszy wybór kapsułek kompatybilnych z Dolce Gusto ma firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką robusty i arabiki, jak również kawy skomponowane wyłącznie ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką, mocną i wyrazistą Ristretto, delikatną i łagodną Cremosę oraz wywodzące się z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował także własne cappuccino (Capucci), gorzką ale delikatną kawę o smaku włoskiego likieru Amaretto (Amaret), kombinację czekolady i kawy (Mokacci) oraz gorącą czekoladę (Chocolat). Drudzy europejscy producenci kapsułek w tym systemie to między innymi portugalska firma Torrie, który produkuje smakowitą czekoladę na gorąco oraz hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia oprócz czekolady, produkuje również aromatyczną czarną kawę Intenso o intensywnym smaku, a także dwie jej dwa jej rodzaje z domieszką mleka – Cortado, z którego można przyrządzić kawę o pojemności 40 ml, i Con Leche – napój o pojemności 120 ml.

Ile kosztują zamienniki kapsułek Dolce Gusto?

Kapsułki kompatybilne z Dolce Gusto sprzedawane są w sklepach w niewielkich opakowaniach, zawierających dziesięć lub szesnaście porcji. Ich koszt w sklepach online jest zazwyczaj o kilkanaście procent niższy, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości napojem już za nieco ponad 1zł. Kapsułki pasują do większości dostępnych na polskim rynku ekspresów pracujących na systemie Nescafe Dolce Gusto. Jeśli jednak mamy pytania, czy na pewno ich zastosowanie nie wpłynie źle na nasze urządzenie, zapytajmy o to sprzedawcę albo poszukajmy na stronie sklepu listy ekspresów zgodnych z wybranymi przez nas kapsułkami z kawą.

Adres:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]