Zamienniki kapsułek A Modo Mio – mieszanki robusty i arabiki

Zamienniki kapsułek A Modo Mio – mieszanki robusty i arabiki

Podmiotów wytwarzających kawę jest niezliczona ilość, jakkolwiek Lavazza nieprzerwanie mieści się w czołówce tych najbardziej rozpoznawalnych. Niewiele osób wie, że historia firmy Lavazza rozpoczęła pod koniec XIX stulecia w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za równowartość mniej więcej 20$ kupił mały sklep, w którym mielono ziarna kawowca oraz tworzono ich autorskie kompozycje. Szybko zdobyły one serca obywateli Turynu. Wiek później marka Lavazza nadal oczarowuje jakością swoich kaw, wytyczając normy również w zakresie kapsułek z kawą.

Kawa w kapsułkach A Modo Mio – można zamówić ich zamienniki

Ekspresy na kapsułki z kawą z linii Lavazza A Modo Mio są w tej chwili jednymi z najpopularniejszych. Stosowane są one zarówno w domowych kuchniach, jak i w prestiżowych biurach. Z ich pomocą przyrządzanie aromatycznej, pysznej kawy zajmuje zaledwie kilkanaście sekund. Właściciele ekspresów Lavazza nie muszą jednakże ograniczać się tylko do kapsułek sprzedawanych przez tę firmę. Obecnie w sklepach znaleźć można niemało odpowiedników kapsułek z kawą w systemie Lavazza A Modo Mio. Zdarza się, że kosztują one mniej, ale nadal wyróżniają się głębokim aromatem.

Zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio – arabika i nie tylko

Wiele zamienników kapsułek A Modo Mio wyszukamy w ofercie Italian Coffee, firmy która również pochodzi z Włoch i zajmuje się sprzedażą kapsułek z kawą do szeregu modnych urządzeń tego rodzaju. Oferuje ona zarówno napoje kawowe będące mieszanką robusty z arabiką (bezkofeinowa Genova Decaffeinato lub Avarizia Delicato), pyszną mieszanką samej arabiki (Venezia), ale również napoje o smaku organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio), czekolady (Mokaccino) czy kawy z mlekiem (Cortado Macchiato).

Adres:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]