Szukasz najlepszych skanerów 3D? Sprawdź asortyment CadXpert

Szukasz najlepszych skanerów 3D? Sprawdź asortyment CadXpert

Oferta CadXpert zawiera profesjonalne skanery 3D. W sklepie nabyć można sprzęt uznanych marek, takich jak:
– DOF (Degree of Freedom) – skanery dla techników dentystycznych,
– RS SCAN – ortopedyczne skanery 3D,
– Shining 3D – skanery EinScan oraz FreeScan.

Shining 3D – skanery od nowatorskiego producenta

Firma Shining 3D od ponad 10-ciu lat (od 2004 r.) dostarcza najwyższej jakości sprzęt do druku 3D (skanery 3D, ale także drukarki 3D, materiały oraz usługi produkcji i projektowania). Shining 3D charakteryzuje się innowacyjnym podejściem, jest także autorem licznych patentów – do 2015 roku zgłosili ich w sumie paręset (m.in. na wzory i oprogramowanie). Skanery 3D tego producenta są w szerokim zakresie wykorzystywane w lotnictwie, edukacji, medycynie i szeregu innych sektorach przemysłu. Sprzęt Shining 3D dąży do wzrostu wydajności, podniesienia jakości oraz redukcji nakładów na produkcję.

Skanery 3D Degree of Freedom – charakterystyka linii Swing, Edge i Freedom

Skanery 3D marki DOF dzielą się na 3 linie:
– Swing – skanery z tej linii wyróżniają się konstrukcją (przypominają literę L), dwiema kamerami, znaczną wydajnością i szybkością pomiarów oraz łatwą obsługą. W asortymencie sklepu CadXpert dostępne są także skanery 3D HD – użyte w nich aparaty o wysokiej rozdzielczości umożliwiają efekt w jakości HD.
– Freedom – ta linia urządzeń jest najszybsza i najprecyzyjniej działająca. Przy zastosowaniu technologii Stable Scan Stage (SSS) wykorzystującej mobilną jednostkę optyczną, skan jest niesłychanie dokładny. Szybkie działanie, łatwa i wygodna obsługa, stabilny pomiar danych to kolejne atuty skanerów 3D z kolekcji Freedom.
– Edge – to linia produktów cechujących się szybkością oraz precyzją. Aż sześć metod skanowania do wyboru umożliwia jeszcze staranniejsze dobranie potencjału sprzętu do potrzeb użytkownika. Skanery 3D należące do tej linii są skuteczne, łatwe w obsłudze i zapewniają wysoką dokładność skanów. Możliwy jest skan także obszarów o utrudnionym dostępie (przykładowo wycisku stomatologicznego), dlatego są stosowane w ortodoncji i protetyce.

Skanery 3D marki RS SCAN dla producentów obuwia i rehabilitantów

Ostatnia kategoria skanerów 3D w sklepie CadXpert to ortopedyczny skaner 3D Tiger – asortyment firmy RS Scan. Czym wyróżnia się ten sprzęt? Ponadprzeciętną prędkością działania – proces skanowania zajmuje nie więcej niż 15 sekund. Zastosowanie aż 9 kamer: ośmiu w kolorze i jednej monochromatycznej zapewnia perfekcyjne odzwierciedlenie obiektów oraz dokładność. Skaner 3D Tiger jest skierowany głównie do ortopedów, rehabilitantów oraz producentów obuwia. Precyzja jego działania jest wykorzystywana do odwzorowywania butów, wkładek czy stóp.

Skanery 3D – jakie ceny osiągają?

Druk 3D oraz skan 3D bez ustanku się rozwijają, za zmianami idzie zaś zastosowanie coraz to bardziej innowacyjnych technik oraz tworzyw. To w efekcie sprawia, że skanery 3D i ich cena stopniowo spadają. Niegdyś były to urządzenia, które kupowały wyłącznie największe korporacje, obecnie profesjonalny skaner 3D to koszt, na który stać nawet średniej wielkości przedsiębiorstwo. W ofercie CadXpert najprostsze modele skanerów 3D są już od 7000 złotych (przykładowo model Shining3D Einscan SE). To niewielkich rozmiarów urządzenie o wadze 2.5 kilograma łączy w sobie skan w połączeniu z drukiem 3D, pracuje dokładnie, szybko i odwzorowuje wszelkie detale.

Chcesz kupić skaner 3D? Zapytaj o poradę rzeczoznawców CadXpert

Czy wygodniej nabyć profesjonalny skaner 3D w sklepie online czy stacjonarnym? Za zakupami przez internet przemawia nielimitowany czas, żeby poważnie przemyśleć wybór skanera dostosowanego do naszych potrzeb, jak również możliwość zrobienia ich o dowolnej godzinie dnia i nocy. A p zakupów w sklepie stacjonarnym? Skorzystanie z porady specjalistów i opcja obejrzenia sprzętu na żywo. Ale da się połączyć jedno z drugim – w sklepie online można wybrać wstępnie jakiś model, a następnie umówić się (przez formularz kontaktowy, telefonicznie czy mailowo) na wizytę w showroomie CadXpert, który mieści się w Krakowie. Skaner 3D albo inne urządzenie do druku przestrzennego to poważna inwestycja, tym samym najlepiej podjąć decyzję o jego kupnie w oparciu o fachowe wsparcie doradców CadXpert. Po zakupie CadXpert zapewnia szkolenie użytkowników z posługiwania się urządzeniem, kompleksową obsługę posprzedażową oraz, a także wsparcie techniczne.

Adres:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]