Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Szukasz słojów z kranikiem? Powinieneś odwiedzić ten adres.

Od wielu lat trwa nawrót popularności słoików. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też przygotowywanych samodzielnie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych napojów i deserów. Szerokim zainteresowaniem cieszą się ponadto pojemne Słoiki z kranikiem, posiadające mnóstwo zastosowań. Do czego można je wykorzystać? Gdzie przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiego powodu warto mieć przynajmniej jedną sztukę w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do nalewek

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, że wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych napojów – np. likierów i nalewek. Słoje mają duże objętości (na ogół są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie dosyć dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotowy trunek do butelek, błyskawicznie i łatwo usuwając zużyty surowiec bez konieczności stosowania filtrów i wężyków.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słoik z kranem pięknie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To powoduje, że jest on chętnie używany do serwowania napojów – zazwyczaj podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słój z kranem wyśmienicie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania soków, oranżad, kompotów i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu czy też drinków. Jego zaletą jest także to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając przejrzysty napój.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]