Przechowywanie domowych nalewek – balon do wina

Przechowywanie domowych nalewek – balon do wina

Dowiedz się, gdzie zamówić gąsior na wino, wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon do wina to wspaniały prezent dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do przechowywania alkoholi własnej roboty. W jakich objętościach występuje baniak na wino? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Gąsior do wina – wyjątkowy podarunek

Dostępny w sklepach balon na wino występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako pomysłowy upominek dla bliskich – baniak na wino wypełniony własnoręcznej roboty trunkiem można podarować z okazji urodzin, rocznicy ślubu, imienin, jubileuszu lub obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe pojemniki na wino to również wspaniała ozdoba stołu w trakcie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – osiemnastek, wesela, złotych godów i nie tylko – w ten sposób trunek jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy szczegół baniak do wina znakomicie prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej objętości doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chciałbyś uraczyć gości domowym smakowitą nalewką owocową lub winem? Dzięki baniakom na wino bez trudu przewieziesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych butelek. Pięciolitrowe gąsiory na wino wyprodukowane są z wytrzymałego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]