Pasta BHP sprawdzi się w warsztacie i w domowym garażu

Pasta BHP sprawdzi się w warsztacie i w domowym garażu

Zamów pastę BHP.

Rzemieślnicy, osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych, kominiarze czy pracownicy warsztatów samochodowych – to zaledwie niektóre z grup zawodowych mających styczność z substancjami, które trudno usunąć ze skóry. Należą do nich głównie różnego rodzaju oleje, sadze, farby, smary, jak również, w mniejszym stopniu, opiłki i pyły. Pracodawcy takich osób są zobowiązani do dostarczenie im środków czystości umożliwiających eliminację takich pobrudzeń. Najbardziej skuteczne są pod tym względem pasty BHP.

Pasta do rąk – jak działa?

Pasta BHP do rąk różni się od innych środków myjących stosowanych każdego dnia w naszych domach. Zważywszy na fakt, że jest używana do usuwania bardzo uporczywych zabrudzeń, powinna wyróżniać się odpowiednimi właściwościami trącymi. Z tego powodu producenci takich past dodają do nich drobinki minerałów bądź specjalnie dobranych tworzyw sztucznych, usuwających brudzące substancje z zagłębień w skórze. Zarówno środki myjące użyte w paście do rąk, jak i zabrudzenia, które one czyszczą, działają drażniąco na skórę. Dobrze więc, by pasta zawierała także substancje o działaniu nawilżającym i łagodzącym podrażnienia.

Gdzie przydadzą się pasta do rąk?

Jak już wspomnieliśmy, pasta do rąk ma zastosowanie zazwyczaj w zakładach rzemieślniczych, przemysłowych i usługowych. Jak najbardziej przyda się też w gospodarstwa domowych – będzie niezastąpiona w czasie porządków bądź w przydomowym „kąciku” majsterkowicza. W takich sytuacjach należy sięgnąć po małe opakowania pasty o pojemności do kilkuset gramów. Warsztaty i zakłady do wyboru mają z kolei bardziej oszczędne opakowania mieszczące od dziesięciu do trzydziestu kg preparatu.

Adres:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]