Ozdoby i pyłki do paznokci – stwórz niepowtarzalne efekty

Ozdoby i pyłki do paznokci – stwórz niepowtarzalne efekty

Skieruj się tutaj, aby zamówić pyłki do paznokci

Zdobienie paznokci na pozór jest proste. Tak naprawdę to skomplikowane zadanie wymagające stosownych kwalifikacji oraz odpowiednich materiałów. Efekt końcowy manicure wykonanego przez profesjonalną kosmetyczkę rekompensuje jednak koszty związane z jej pracą oraz zakupem akcesoriów. Pięknie ozdobione paznokcie wywołają zachwyt u każdego, kto je zauważy, a dla właścicielki będą źródłem prawdziwej dumy. Jakie ozdoby do paznokci możemy wybrać w salonie kosmetycznym? Jak dobrać produkt, który najlepiej zaprezentuje się na naszych dłoniach?

Naklejki i pyłki do paznokci

Do dekoracji paznokci w teorii potrzebny jest tylko zwykły lakier. Warto jednak pamiętać, iż za jego pomocą nie uzyskamy naprawdę dobrych efektów. Te będą osiągalne wyłącznie przy użyciu pomocniczych produktów, takich jak pyłki do paznokci. Dzięki nim paznokcie będą prezentować się dokładnie tak, jak sobie to zaplanowałyśmy. Efekty, jakie osiągniemy wykorzystując pyłki do paznokci to między innymi dowolnie wybrany wzorek, lustrzane odbicie czy metaliczny odblask. Poza pyłkami, producenci oferują również ozdoby do paznokci w formie naklejek, które pozwalają na osiągnięcie efektu hologramu.

Ozdoby do paznokci – markowi producenci

Ozdoby do paznokci oraz inne dodatki umożliwiające nadanie im unikalnego wyglądu znajdziemy w ofercie wielu firm, które często są wyspecjalizowane w ich produkcji. Najpopularniejsi producenci kosmetyków, akcesoriów i ozdób do paznokci to m.in. ABA Group, Semilac, ChiodoPro, Indigo, Neonail, CND, Paese oraz Maestro.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]