Nietypowe gadżety ślubne – alkohol z etykietami weselnymi

Nietypowe gadżety ślubne – alkohol z etykietami weselnymi

Etykiety weselne kupisz na http://tinyurl.com/ycx5ao49

Zwyczaj ofiarowania prezentów na przeróżne okazje praktykowany jest od tysiącleci i od samego jego zarzewia jednym z najczęściej przekazywanych i, oczywiście, równie entuzjastycznie akceptowanych podarunków, jest alkohol. Niemało ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, by nie zabrać butelki na osiemnastkę, ślub lub imieniny. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, jeśli inni goście chcą wręczyć to samo?

Spersonalizowane etykiety butelki – butelka alkoholu jako wyjątkowy prezent od Państwa Młodych

Na weselu alkohole nie tylko stoją na stołach, ale też coraz częściej młoda para obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem podczas pożegnania. Taki podarunek jest traktowany jako forma wdzięczności za przyjazd na ślub. Jednakże taka butelka z alkoholem może także przerodzić się w cenną pamiątkę, której uczestnicy wesela nie pozbędą się nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można dokonać tego zamawiając etykiety na wódkę, lokując na nich informację o miejscu i dniu ślubu, imionach nowożeńców lub wyrazy podziękowania. Etykiety weselne można nabyć w różnorodnych barwach oraz wzorach, więc bez problemu można kupić te, które będą harmonizować ze stylem, w którym urządzane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już tylko od imaginacji kupującego. Oczywiście personalizowane etykiety na bimber czy inne alkohole można wykorzystać nie tylko podczas ślubu – są doskonałe na wyróżnienie się na przyjęciu urodzinowym bądź wieczorze panieńskim.

Etykiety na butelki – ozdabiaj własne przetwory

Etykietami z indywidualnym tekstem można dekorować butelki z domowej piwniczki. Jeżeli na własną rękę produkujesz nalewki, wina czy soki i dzielisz się nimi z kolegami lub rodziną nawet bez okazji, możesz udekorować je wymyślnymi etykietami, które znacznie podniosą estetykę prostej flaszki. Ponadto butelki można także oznaczać przy użyciu wielokolorowych kapturków termokurczliwych i kapsli.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]