Lampa solna – czy warto posiadać ją w mieszkaniu?

Lampa solna – czy warto posiadać ją w mieszkaniu?

Chcesz kupić lampę solną? Odwiedź ten adres.

Nieduże ozdoby z kamienia i minerałów od lat znajdują swoje miejsce na naszych półkach. Przywozimy je z przeróżnych wypraw po Polsce, a nieraz nabywamy impulsywnie, gdyż harmonizują ze stylem, w jakim zaaranżowane jest mieszkanie. Z rzadka jakkolwiek są to przedmioty funkcjonalne – na ogół to zwykłe dekoracje. Minerałem, z którego można jednak wytworzyć obiekty używane każdego dnia, jest sól kamienna. Wytwarza się z niej przeważnie lampy, ale to nie wszystko.

Lampy solne kupisz w 3 kolorach

Lampy solne są ładne i bez trudu można je dobrać do wystroju mieszkania, bowiem występują w trzech kolorach (białym, różowym, szarym) i w wielu ich odcieniach. Wszystkie lampy solne są unikalne, bowiem nie ma brył kamiennych o jednakowych kształtach i strukturze krystalizacji. Szczególnie popularne są lampy solne, których klosze charakteryzują się nie oszlifowaną, chropowatą powierzchnią. Często zdarza się jednakże, że rękodzielnicy parający się wytwarzaniem takich lamp, nadają im różne kształty, m.in. sześcianu czy też piramidy.

Lampa solna – dzięki niej szybciej się zrelaksujesz

Powszechnie sądzi się, iż lampy solne mają korzystny wpływ na nasze samopoczucie. Przypisuje się im najczęściej właściwość jonizacji powietrza, innymi słowy generowania anionów, równoważących te generowane przez wszechobecne przyrządy elektroniczne. Jony ujemne polepszają jakość powietrza oraz pomagają w swobodnym oddychaniu m.in. jednostkom borykającym się z astmą czy alergią. Blask, jaki dają te lampy, jest uspokajający i subtelny, toteż poleca się używanie ich ludziom cierpiącym na stres lub bezsenność, gdyż z ich pomocą można skuteczniej się zrelaksować. Ale z brył soli nie wytwarza się tylko lamp solnych. Wykonuje się z nich także estetyczne świeczniki i pojemniczki na bibeloty, a pokaźne bloki z soli wykorzystuje się w gastronomii, jak również aranżacji mieszkań.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]