Korki, naczynia i inne akcesoria do alkoholu

Korki, naczynia i inne akcesoria do alkoholu

Nie szukaj już więcej! Tutaj kupisz akcesoria do alkoholu.

Samodzielna produkcja alkoholi, kiedyś niesłychanie popularna, w dzisiejszych czasach wraca do łask. Do poszukiwań skłaniają nas nie tylko względy finansowe (nalewki przyrządzane samodzielnie są znacznie tańsze od tych ze sklepu), ale także pociąg do eksperymentowania, możliwość wytworzenia trunków według naszych upodobań oraz zadowolenie jakie daje picie swoich alkoholi. Gros osób samodzielnie wyrabiających domowe napoje wybiera wino, piwo, cydr bądź nalewki, choć nie brak też miłośników domowego bimbru. Jednak niezależnie od tego, w jakich alkoholach się specjalizujemy, powinniśmy posiadać właściwe akcesoria.

Które akcesoria do alkoholu są najprzydatniejsze?

Wyrób alkoholu w domu nie byłby możliwy bez akcesoriów i naczyń do prowadzenia fermentacji – odpowiednich balonów, pojemników, korków czy rurek. Na dodatek do każdego typu alkoholu wymagane są odmienne akcesoria – dla wina jest to m.in. prasa do owoców, natomiast dla piwa – chłodnice i kotły. Do rozlewu alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak korkownica lub kapslownica. Na tym aczkolwiek wykaz potrzebnych akcesoriów się nie zamyka, bo butelki z alkoholem wypada odpowiednio oznakować.

Akcesoria do alkoholu – etykiety na butelki i kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber albo pozostałe domowe alkohole jesteśmy w stanie wykonać samemu. Dużo lepiej będą jednak wyglądać butelki z chroniącymi korek kapturkami i dekoracyjnymi etykietami na wódkę, które możemy zaserwować podczas towarzyskich imprez albo bez wstydu podarować bliskim jako upominek. Szczególny typ takich akcesoriów to etykiety weselne, które służą do ozdabiania nie tylko na własnych trunków, ale też tych nabytych w sklepie i podkreślić tym sposobem charakter imprezy.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]