Kontenery na odpady – dla firm usługowych i budowlanych

Kontenery na odpady – dla firm usługowych i budowlanych

Chcesz kupić hakowce? Sprawdź https://ekombud.pl/kontenery-rolkowe/

Część śmieci nie powinno być wyrzucanych do koszy na surowce wtórne albo zmieszane. Dotyczy to w szczególności tych, które powstają podczas różnych renowacji i prac budowlanych, a także odpadów przemysłowych. Muszą one zostać przetransportowane do wskazanego miejsca zbiórki selektywnej, gdzie zostaną poddane utylizacji zgodnie z ustawą o odpadach. W rozlicznych wypadkach mogą jednak wyniknąć komplikacje związane z magazynowaniem i przewozem odpadów. Żeby się przed nimi ustrzec, trzeba wyposażyć się w kontenery na odpady dostosowane do ich specyfiki.

Kontenery na śmieci – rodzaje

Najprostsze kontenery otwarte są dostosowane do przechowywania i przewozu opakowań, gruzu, starych mebli i podobnych odpadów. Poza tym w użyciu są również kontenery uszczelniane, które wspaniale zdają egzamin przy wywozie nieczystości płynnych i półpłynnych (m.in. tych pochodzących z oczyszczalni ścieków). Szczelne spojenia są też wymagane w przypadku kontenerów na śmieci drobne, jak granulaty, wióry metalowe bądź trociny. Ich załadunek usprawnia zamontowany fabrycznie podajnik ślimakowy. Najprostsze do przewożenia są rzecz jasna kontenery rolkowe, zaopatrzone w system ułatwiający ich przemieszczanie.

Kontenery na odpady – dla przedsiębiorstw budowlanych i ekip sprzątających

Odbiorcami oferty producentów kontenerów na odpady są rozmaite firmy. Pośród nich można znaleźć m.in. przedsiębiorstwa budowlane, ekipy sprzątające oraz parające się opróżnianiem pomieszczeń, a także wszelkiego typu zakłady wytwórcze. Na kupno kontenerów na odpady decydują się podmioty świadczące usługi wywozu gruzu i odpadów o niestandardowych gabarytach. Odnajmują je one swoim klientom, a po zapełnieniu transportują do miejsca legalnego ich składowania bądź utylizacji.

Adres:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]