Kapsułki Tchibo Cafissimo – można kupić do nich zamienniki

Kapsułki Tchibo Cafissimo – można kupić do nich zamienniki

Sprawdź, gdzie kupić kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo

Metoda parzenia kawa w kapsułkach jest znana od czterdziestu lat i powoli pozyskała sobie miliony zwolenników. Ten praktyczny proces umożliwia przygotowanie kawy wysokiej jakości w niezwykle prosty sposób – trzeba włożyć kawę w kapsułce do zasobnika w odpowiednim urządzeniu, uzupełnić w nim pojemnik z wodą i zaledwie po minucie można delektować się pobudzającym napojem.

Kawy single origin z Kolumbii i Nikaragui – zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo

Istnieje kilka systemów takiego parzenia kawy. Ten należący do niemieckiego koncernu Tchibo jest jednym z popularniejszych na świecie. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo posiadają inny kształt niż pozostałe, co przez narzucało klientom wymóg zaopatrywania się w kawę u jednego dostawcy. Kwestia ta dotykała wszystkich systemów kaw w kapsułkach, jednakże w ostatnim czasie oferowanych jest w sklepach – również w Polsce – coraz więcej ich zamienników. Włoska firma Italian Coffee produkuje kapsułki do wielu systemów, w tym również zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W tym systemie producent ten posiada linię kaw single origin, zwanych inaczej kawą speciality. Taka kawa cechuje się tym, że pochodzi z jednego zbioru, gatunku oraz uprawy. Smak takiej kawy jest charakterystyczny, ponieważ wytworzyło go wiele różnych czynników, przykładowo warunki atmosferycznepanujące w roku zbiorów. Mieszanie takich kaw z dodatkami aromatyzującymi lub mlekiem tłumi ich unikalny nuty smak. W sprzedaży kupić można zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Angoli (robusta), jak również z Kolumbii i Etiopii (arabika). W tych ziarnach wyraźnie wyczuwalne są nuty czekoladowe, kwiatowe oraz kakaowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo – aromatyczna każdego dnia

Zaparzacze do kawy w kapsułkach nadają się zarówno w hotelach czy urzędach, jak i w domu. Koszt kawy w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest wygórowany – zazwyczaj zamyka się w przedziale 1,10-1,60 zł. Znaczy to, iż taka kawa jest o wiele tańsza niż identyczny napój serwowany na stołówkach w biurze czy w kafejkach na mieście. Nowoczesny design oraz przystępne ceny ekspresów na kapsułki sprawiają, że coraz częściej znajdują one miejsce w naszych domach. Z ich pomocą podamy gościom najwyższej jakości kawę w trakcie weekendowych spotkań, a jednocześnie sami będziemy mogli radować się kubkiem takiej kawy do ciasta, nie lękając się o ogromne koszty. Jeśli chcemy kupić zamienniki kapsułek Tchibo upewnijmy się uprzednio czy są zgodne z naszym sprzętem.

Adres:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]