Jesteś producentem żywności? Sprawdź ofertę hurtowni butelek szklanych i słoików

Jesteś producentem żywności? Sprawdź ofertę hurtowni butelek szklanych i słoików

Zamów słoiki szklane hurt na https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-HURT/296.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która dopóki będzie żyć człowiek nie zaniknie. Pomimo tego, iż większość rynku towarów spożywczych należy do dużych koncernów, jest to również sektor, w którym doskonale radzą sobie mniejsze podmioty, o ile trafią do odbiorcy ze swoim ekologicznym, pysznym czy też unikalnym wyrobem. Gotowa do sprzedaży żywność musi być opakowana tak, by wyrób długo zachował zdatność do spożycia, a zatem m.in. w szklane butelki i słoiczki. Atutem takich opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, bo poddać je recyklingowi.

Hurtowy zakup słoików oraz butelek – dlaczego warto?

Oczywiste jest, iż oferty sprzedaży od dostawców adresowane do nabywcy indywidualnego różnią się dużo ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest niedużą manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo dżemy, oliwę lub pasztety, będzie potrzebować rok w rok nie kilkuset opakowań szklanych, lecz ilości znacznie przewyższające liczbę paru tysięcy sztuk. Kupno słoików i butelek w hurcie jest wobec tego dla niego jednocześnie metodą redukcji wydatków, gdyż zamawiając opakowania na palety z reguły można oczekiwać znacznego rabatu od dystrybutora, ale też oszczędnością czasu transportu, gdyż jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie zakładu nawet na kilka miesięcy. Cena hurtowego kupna opakowań ze szkła znacznie obniży się, jeżeli zamówimy je u polskiego dystrybutora słoików i butelek. Dzięki temu też dostanie opakowania o wiele szybciej.

Co dostaniemy w ofercie hurtowni opakowań ze szkła?

Hurtownicy opakowań szklanych oferują różnorodnego kształtu i objętości słoiczki oraz butelki szklane świetne do przechowywania soków, wina lub piwa. Dowożone są one do odbiorcy na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – zależnie od wymiarów opakowań – po 400, 1400, a nawet 4000 sztuk wybranego produktu. Przedsiębiorstwa posiadające własne samochody transportowe mogą również odebrać zamówiony towar wprost z magazynu hurtowni. Razem z słoikami bądź butelkami w hurcie można dodatkowo nabyć odpowiadającą ilość innych powiązanych elementów, jak korki, nakrętki czy kapsle dopasowane do danego rozmiaru opakowania.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]