Jakie drukarki 3D oferuje CadXpert?

Jakie drukarki 3D oferuje CadXpert?

Dowiedz się, gdzie zamówić drukarki 3D.

W ofercie CadXpert odnajdziesz tylko urządzenia od najlepszych producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także MakerBot oraz FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszym asortymencie, działają m.in. w technologiach: SLA, FDM i PolyJet.

Drukarki 3D Stratasys – zredukują wydatki na produkcję

Marka Stratasys jest globalnym liderem branży drukarek 3D. Od przeszło trzech dekad – a dokładnie od 1988 roku – dostarcza klientom nowoczesne technologie i urządzenia. Szacuje się, iż stosując drukarki 3D oraz inne produkty Stratasys można praktycznie o 90% zmniejszyć wydatki na produkcję i czas na nią poświęcony. Kluczowe założenia pracy specjalistów marki Stratasys to dostarczanie najlepszych możliwych produktów i usług, a także wsparcie techniczne i merytoryczne. Hit sprzedażowy z asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla biznesu oraz przemysłu. Nowością w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z fabryczną precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – pionierska technologia LFS

Formlabs to kolejny uznany producent drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta marka na rynku maszyn do druku 3D? Formlabs dostarcza niezmiernie zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, jak m.in. SLA i SLS. Nowością w asortymencie CadXpert jest drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, pracujące w autorskiej, prekursorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi odmianę technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszelkie inne urządzenia firmy Formlabs – znamionuje się bezproblemową obsługą i funkcjonalną konstrukcją. Czym nowa technologia LFS różni się od SLA? Zdecydowanie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz prędkością druku, jak również precyzyjnym odzwierciedleniem najmniejszych elementów. W LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, dzięki temu można wydrukować tożsame makiety, co jest niezmiernie pożądane w powtarzalnej, masowej produkcji.

MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot konstruuje wysokiej jakości profesjonalne drukarki 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tej marki są szeroko stosowane w przeróżnych gałęziach biznesu, edukacji, przemysłu i wielu pozostałych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który korzysta z materiałów dostępne dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 oraz ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Uzyskany wydruk jest dokładny oraz solidny, a w czasie procesu drukowania nie zdarza się przemieszczenie warstw oraz nie występują zniekształcenia.

Adres:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]