Jak wybrać odpowiednie bryczesy do jazdy konnej?

Jak wybrać odpowiednie bryczesy do jazdy konnej?

Kup bryczesy.

Jazda konna wymaga nie tylko godzin pracy, dużych pokładów cierpliwości i sporych wyrzeczeń, ale też odpowiedniej garderoby, która nie będzie krępować ruchów. Chcesz zamówić wysokiej jakości bryczesy? Obszerny wybór asortymentu znajduje się w sklepie Horse-Trade.pl!

Spodnie bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to rodzaj spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Cechuje je brak ciasnych szwów w miejscach, gdzie nogi przylegają do siodła, dzięki czemu minimalizują zagrożenie otarcia naskórka. Poprawnie uszyte bryczesy do jazdy konnej powinny być elastyczne i ciasne, a przy tym nie krępować ruchów i umożliwiać wygodną jazdę w każdych warunkach. W sklepie internetowym Horse-Trade.pl dostępne są bryczesy wykonane z materiałów wysokiej jakości – bawełny z lycrą czy specjalnych tkanin softshell, dzięki którym jeździec będzie czuł się w pełni swobodnie.

Jak kupić najodpowiedniejsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej powinny być w pierwszej kolejności dopasowane do budowy ciała dżokeja i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Poszukując odpowiednich spodni jeździeckich warto sprawdzić czy posiadają one specjalne wzmocnienie, zwane lejem, który może być wykonany z silikonu, skóry ekologicznej, ewentualnie innych surowców zapewniających porządną przyczepność do siodła. Bryczesy mogą mieć lej pełny, który obejmuje także uda i łydki, bądź kolanowy. Osobną kategorią spodni są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one posiadać warstwę wodoodporną oraz termoizolacyjną, które gwarantują komfort cieplny podczas jazdy. Istotne są także walory użytkowe – rozciągliwe zakończenia nogawek czy liczne kieszonki.

Adres:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]