Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

Jeśli chcesz nabyć części zamienne Renault, skieruj się na ten adres.

Samochody Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci cenią przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 r. Polacy kupili ponad 5500 modeli Scenic oraz aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Sporym popytem cieszyło się także Renault Clio – w omawianym roku kupiono blisko 2800 sztuk niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – jakie najczęściej się psują?

Nabyłeś wyśniony samochód i chcesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozmaitych modeli owego producent są dostępne w bogato wyposażonych sklepach online. Można w nich zaopatrzyć się w elementy silnika, podwozia, układu chłodzenia i nadwozia, jak i wiele innych. Z opinii konsumentów wynika, że najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu uskarżają się właściciele Clio. Analogiczne kłopoty mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku awarii ulegają także zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się części Renault

Systematyczne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych są gwarancją długiego korzystania z samochodu tej marki. Dostępne w sklepach internetowych części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niedziałające elementy.

Adres:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]