Ekspres do kawy Nivona – poznaj produkty tej marki

Ekspres do kawy Nivona – poznaj produkty tej marki

Kawa to pełen aromatu napój, którym od setek lat delektują się kolejne pokolenia jej zwolenników. Wiele osób nie przetrwa dnia bez choćby jednej jej filiżanki, a niektórzy piją ją nawet bez ustanku. Przeważnie zadowalają się oni kawą rozpuszczalną, jednak najzagorzalsi miłośnicy kawy kupują ją w ziarnach i często poszukują najlepszych sprzętów, które pomogą im uwolnić z nich pełny aromat. Z myślą o takich smakoszach stworzone zostały ekspresy do kawy Nivona.

Ekspres do kawy Nivona – wysokiej jakości sprzęt za niską kwotę

Pomimo iż Nivona jest bardzo nową marką (pojawiła się w 2005 roku), to wyraźnie uwydatniła już swoją obecność na rynku sprzętu dla miłośników kawy. Wraz z prezentacją najnowszych ekspresów wypracowuje sobie coraz większe uznanie znawców kawy, w głównej mierze dzięki temu, że produkuje w pełni profesjonalne ekspresy w niezmiernie przystępnych cenach. Ekspresy do kawy Nivona charakteryzują się gustownym designem, utrzymanym w neutralnej kolorystyce czerni, bieli i szarości. Tym samym będą idealnie prezentować się w biurach oraz kafeteriach, jak i w kuchni naszych mieszkań. I chociaż mają wiele funkcji, są to ekspresy niezwykle nieskomplikowane w eksploatacji, z którym da sobie radę każdy użytkownik.

Atuty ekspresów Nivona

Ekspresy marki Nivona mają wiele przydatnych funkcji. Część z nich, m.in. modele NICR 769 oraz NICR 789 można połączyć z Bluetooth i w ten sposób kierować nimi z poziomu telefonu. Ekspresy Nivona mają także zintegrowany młynek do kawy, a System Aroma Balance pomoże uwolnić z roztartych ziaren ich intensywny smak. Opcja “Moja kawa” pozwala z kolei na zapamiętanie osobistych ustawień przyrządzania naparu. Za sprawą funkcji Easy-Spumatore (dodanej np. w ekspresie NICR 660) w mgnieniu oka uformujemy aksamitną piankę do espresso macchiato. Co kluczowe, ekspresy marki Nivona można bardzo łatwo wyczyścić.