Drukarki 3D do zastosowań profesjonalnych – gdzie kupić?

Drukarki 3D do zastosowań profesjonalnych – gdzie kupić?

Sklep drukarka 3D. Dowiedz się więcej na https://cadxpert.pl.

Jedną z wiodących na rodzimym rynku firm, która rozpowszechnia technologię druku 3D jest CadXpert. Najważniejszym obszarem działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swoim asortymencie ma narzędzia do drukowania przestrzennego: skanery 3D oraz drukarki 3D. Następnym filarem są usługi: projektowanie 3D, skanowanie 3D oraz drukowanie 3D, a także możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE. Znajdujące się w ofercie CadXpert drukarki 3D działają w oparciu o 3 technologie: PolyJet, FDM oraz SLA, natomiast usługi druku 3D są realizowane w technologiach PolyJet, FDM, DMLS oraz SLS, SLA.

CadXpert – dystrybutor skanerów 3D oraz drukarek 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Stratasys, jak również wyłącznym dystrybutorem drukarek 3D MakerBots i sprzętu firmy Formlabs. To największa w Polsce oferta aparatów do drukowania przestrzennego – ponad dwadzieścia modeli drukarek 3D oraz kilkanaście propozycji skanerów 3D. Dodatkowo CadXpert oferuje obszerny katalog materiałów do druku 3D – ponad 50 propozycji, w tym także tworzywa wysoko specjalistyczne, jak np.: Ultem 1010, Ultem 9085 oraz pozostałe (dentystyczne, biokompatybilne, inżynieryjne, elastyczne itd.). Prócz materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów firma CadXpert posiada też filamenty, żywice fotopolimerowe i inne materiały wykorzystywane do druku 3D.

CadXpert – szeroka obsługa posprzedażowa

Asortyment CadXpert jest skierowany zarówno do profesjonalistów, biznesmenów i reprezentantów rozmaitych sektorów (sprzęt marki Stratasys), jak i klientów prywatnych, nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D marki MakerBot). Firma CadXpert działa jako sklep online, posiada również showroom z siedzibą w Krakowie. Wszyscy, którzy są zainteresowani procedurą druku przestrzennego, potrzebują omówić z rzeczoznawcami swoje projekty lub możliwości technologiczne dowolnego aparatu z oferty CadXpert, powinni zajrzeć do krakowskiego punktu. CadXpert gwarantuje też wszechstronną obsługę posprzedażową: wsparcie techniczne i merytoryczne, przeszkolenie pracowników w obsłudze zakupionych drukarek 3D czy opiekę serwisową i pogwarancyjną.

Tanie drukarki 3D – na kieszeń średnich i małych firm

Jak kształtują się ceny urządzeń do druku 3D – drukarek oraz skanerów 3D? Profesjonalny skaner czy drukarka kosztują tyle, że nawet niewielka lub średniej wielkości firma może sobie na nie pozwolić. Zainwestowanie w specjalistyczny sprzęt do druku 3D szybko się zwróci – w obrębie branż, jak między innymi stomatologia, medycyna, motoryzacja czy odlewnictwo, samodzielne prototypowanie i drukowanie, a nie outsourcing tych działań, będzie znaczącą oszczędnością dla budżetu przedsiębiorstwa.
Sektor sprzętu do drukowania przestrzennego żywiołowo się rozwija – wraz z postępem idą prekursorskie technologie oraz możliwości, na które jeszcze niedawno mogły sobie pozwolić jedynie ogromne korporacje. Dziś – za sprawą obniżenia cen materiałów do druku 3D oraz samych drukarek 3D – dostęp do nich uzyskały też mniejsze firmy, te z o wiele skromniejszym budżetem. Z miesiąca na miesiąc obniża się koszt wytwarzania części prototypowanych, drukowanych za pomocą urządzeń addytywnych, gdyż narzędzia do druku przestrzennego są nieustannie ulepszane i modyfikowane. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do drukowania 3D ma mnóstwo zalet, do głównych z nich zaliczyć można redukcję kosztów i przyspieszenie procesu produkcji.

Adres:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]