Derki dla koni – komfortowe okrycie ochronne

Derki dla koni – komfortowe okrycie ochronne

Znajdź derkę dla konia

Derki to przykrycie dla konia, które zapewniają zwierzęciu komfort termiczny, a także osłonę przed owadami lub kurzem. Jakie modele derek można obecnie nabyć w sklepach online z akcesoriami jeździeckimi? Czym się charakteryzują?

Derka dla konia – postaw na szeroki asortyment

Derki dla koni okrywają jego zad, tułów, a w niektórych modelach również szyję i pełnią bardzo ważne funkcje. W ofercie internetowego sklepu z akcesoriami jeździeckimi Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – treningowe, siatkowe, osuszające, polarowe, stajenne, a także padokowe. Grubsze, wełniane lub polarowe modele są używane w czasie przewożenia konia lub po treningu – pozwalają zapewnić zwierzęciu ciepło. Często używane są również derki wykonane z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe chronią zwierzę przed owadami, osuszające z kolei wykonane są z materiałów szybkoschnących i oddychających. W ofercie sklepu Horse-Trade.pl zaopatrzyć się można także w derki padokowe, zapewniające koniom swobodę ruchów.

Końska derka – akcesoria dodatkowe

Dobrze dobrana derka dla konia to nie wszystko – ważne są też specjalistyczne akcesoria, pomagające utrzymać okrycie w miejscu, jak również gwarantują zwierzęciu dodatkową ochronę. Sklep internetowy Horse-Trade.pl oferuje m.in wykonane z elastycznego materiału i regulowane pasy do derki od renomowanych producentów. W sklepie znajdziemy również ochraniacze na pierś zwierzęcia oraz inne dodatkowe elementy, takie jak przedłużacze i szyje do derki. Szeroki wybór akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdego konia, a sprawna dostawa pod wybrany adres gwarantuje pełną wygodę zakupów.

Adres:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]