Dekoracyjne okiennice wewnętrzne typu shutters

Dekoracyjne okiennice wewnętrzne typu shutters

Skieruj się tu, aby zamówić shutters.

Projektując aranżację pomieszczenia, sporadycznie przeznacza się dużo uwagi na okna. Przeważnie wybiera się standardowe aranżacje, czyli firanki i zasłony, które niekiedy łączone są dodatkowo z żaluzjami. Jednakże jest jeszcze jedno zyskujące sobie grono sympatyków rozwiązanie – nowoczesne okiennice wewnętrzne, czyli inaczej mówiąc – shuttersy.

Na okna, ale także na drzwi garderoby – zastosowanie shuttersów

Głównym atrybutem shuttersów (bądź też po polsku – szatersów) jest to, że lamele zainstalowane na tego rodzaju okiennicach dekoracyjnych ruszają się, tym samym można ustawiać je w różnych pozycjach, zależnie od potrzeb domowników. Wykonuje się je z polichlorku winylu (PCV), płyt pilśniowych, jak również z drewna. Okiennice dekoracyjne shutters instaluje się głównie na oknach, jakkolwiek równie dobrze będą się prezentować na drzwiach bądź w szafach. Shuttersy to co prawda dodatek na okna, który w polskim budownictwie widuje się nadal okazjonalnie, ale każdy z nas z pewnością przyjrzał się im na ekranie telewizora lub w kinie, bowiem te okiennice są często używane na obszarach z cieplejszym klimatem, a więc w krajach śródziemnomorskich czy Afryce Południowej.

Shuttersy pasują do rozmaitych stylów wnętrz

Oprócz tego, że shuttersy okiennice dekoracyjne shutters doskonale się prezentują, mają one również praktyczne funkcje. Przy ich użyciu można w pasywny sposób kontrolować wykorzystanie promieni słonecznych: w gorące miesiące ograniczać gromadzenie się nadmiaru ciepła w domu, a w zimne – zapobiegać jego utracie. Okiennice wewnętrzne świetnie komponują się z rozmaitymi stylami wnętrz i da się je umieścić je na większości okien. Wykonuje oraz montuje się je na zlecenie, co przyczynia się do tego, iż są z pewnością droższym rozwiązaniem niż na przykład żaluzje. Shuttersy jednak nadają pomieszczeniom bardzo luksusowy wygląd, przez co wpływają na podwyższenie wartości posesji. Wypada też zaakcentować, że shuttersy reguluje się bez stosowania linek, co właściciele psotliwych psów i kotów lub rodzice ciekawskich dzieci, które zagmatwać sterczące żyłki, uznają z pewnością za duży plus.

Adres:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]