Czapraki – praktyczne i funkcjonalne ochraniacze pod siodło

Czapraki – praktyczne i funkcjonalne ochraniacze pod siodło

Dowiedz się, gdzie kupić czapraki

Czapraki dla koni to profesjonalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, amortyzujące uderzenia i zabezpieczające podczas jazdy. Poszukujesz dużego wyboru akcesoriów jeździeckich w atrakcyjnych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w wysokiej jakości czapraki dla koni.

Czapraki dla koni – konstrukcja i zastosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne elementy ochronne, które zapewniają zwierzęciu komfort, a równocześnie chronią siodło przed potem konia. Dzięki użyciu stosownych materiałów świetnie wchłaniają wilgoć, są przyjazne i delikatne dla skóry konia. Jeżeli chcesz nabyć wysokiej jakości produkty, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl odnajdziesz modele posiadające siateczkę absorbującą pot koni, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, podszyte szybkoschnącym materiałem lub uszyte z bawełny. Przemyślana konstrukcja przynosi najwyższą wygodę użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały opracowane w taki sposób, aby całkowicie dopasowywały się do anatomicznych kształtów zwierzęcia, a jednocześnie podnosiły wygodę jazdy. Wybrane modele zostały wyposażone w dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Estetyczne i praktyczne czapraki dla koni – skorzystaj z szerokiego wyboru asortymentu

Czapraki, które znajdują się w ofercie w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale również wyróżniają się wizualnie. Produkty te dostępne są w wielu kolorach i wzorach, a wybrane modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz ozdobne hafty. Czapraki dla koni można przymocować do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie online z pewnością znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Adres:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]