Ciesz się inną kawą co dnia – o kapsułkach kompatybilnych z Nespresso

Ciesz się inną kawą co dnia – o kapsułkach kompatybilnych z Nespresso

Chcesz zamówić kapsułki kompatybilne z Nespresso? Wejdź na https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-nespresso/

Kapsułki do Nespresso są jednymi z najstarszych na rynku. Zostały opracowane w Szwajcarii już w połowie lat 70-tych XX w. i od tego czasu powoli pozyskiwały kolejnych zwolenników. Aktualnie jest to marka rozpoznawalna na całym świecie, a ekspresy z tym systemem wytwarza wiele popularnych firm.

Czy można nabyć kapsułki kompatybilne z Nespresso?

Decydując się na zakup ekspresu opartego o system Nespresso, wiele osób obawia się, czy będzie ograniczona wyłącznie do zakupu kapsułek do kawy od jednego producenta. Nic bardziej mylnego. Patent na ten typ kapsułek wygasł 2012 r. więc w tym momencie w sprzedaży dostępnych są dziesiątki różnych kapsułek kompatybilnych z Nespresso, pozwalających cieszyć się napojami o interesujących kompozycjach smakowych. Jedną z najbardziej znanych i rozpoznawanych przez Polaków firm jest włoska Lavazza, produkująca kapsułki z kawą Delicato i Armonico o średniej mocy, zawierające kompozycję kaw arabika z Ameryki Północnej, oraz bogate w smaku kapsułki DecaRicco i Vigoroso oparte na mieszance arabiki i robusty. Innym popularnym włoskim producentem kawy w kapsułkach Nespresso jest IlCafeItaliano, autor głębokich w smaku połączeń robusty i arabiki o nazwach zaczerpniętych od włoskich miast, czyli Roma, Venezia, Firenze i Trieste. Zależnie od wybranego smaku, w tych kawach da się wyczuć aromaty prażonych orzechów, suszonych owoców czy pieczonego chleba. Inni poważani włoscy producenci, wytwarzający zamienniki kapsułek Nespresso to Między innymi Diemme (kawy Corpo, Anima Del Salvador czy Cuore bez kofeiny) oraz Italian Coffee (Caffè Macchiato Cortado, Nocciola, Sambuca, kawa z cykorii Cicoria, Crema czy Light).

Zamienniki kapsułek do ekspresu Nespresso też od rodzimego producenta

Kapsułki kompatybilne z systemem Nespresso wytwarza także polska firma Cafe Rene, specjalizująca się w kawie espresso. Produkuje ona kawy o intensywnym smaku, np. Sublimo, Intensiva czy Milano, w tym też kawy aromatyzowane – Chocolate, Hazelnut, Carmel i Vanilla.

Opakowania dostępne w większości sklepów mieszczą przeważnie 10 kapsułek z kawą. Natomiast dla klientów, zamawiających kawę hurtowo, niektórzy producenci przygotowali również zestawy po 50 lub 60 kapsułek, które pozwalają znacznie zmniejszyć koszt napoju. W przypadku, gdy kupujący ma wątpliwości, czy dany produkt pasuje do posiadanego przez niego ekspresu, zanim wyśle zamówienie winien zwrócić się po uzupełniającą informację do prowadzącego sklep.

Adres:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]