Chroń się przed wirusem – załóż maseczkę z przyłbicą Vitberg Mini Shield

Chroń się przed wirusem – załóż maseczkę z przyłbicą Vitberg Mini Shield

Jeśli chcesz zamówić przyłbicę ochronną, koniecznie wejdź na https://vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield.

COVID-19, który rozprzestrzenił się na cały świat, nieodwołalnie odmienił nasze życie oraz relacje z innymi ludźmi. Reguły dystansu społecznego narzucają nieodzowność używania rozmaitych środków, których rolą jest chronić nas przed realnym zagrożeniem kontaktu z tym groźnym wirusem. Idąc do banku bądź urzędu, gdzie najczęściej przebywamy w większym skupisku ludzi, powinniśmy dla naszego zdrowia zakładać na usta i nos maskę ochronną. Co jednakże uczynić, jeśli dusimy się w typowej maseczce z bawełny?

Trwała ochronna przyłbica zabezpiecza podobnie jak maseczka chirurgiczna

Osoby, które sądzą, że bawełniane maski ochronne są niekomfortowe i mają kłopoty z oddychaniem w trakcie ich noszenia, powinny zaopatrzyć się w ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony jest właśnie maseczka wielorazowa Mini Shield. Chroni ona przed zakażeniem patogenami w identycznym zakresie jak maseczka chirurgiczna, tzn. kryje usta oraz nos, ale równocześnie zapewnia swobodę oddychania. Jej największymi zaletami są wygoda, trwałość i jedynie kilkugramowa waga, która nie przekracza 7-10g. Ta mini przyłbica wyprodukowana jest z materiałów, dzięki którym może być używana wiele razy. Jej przezroczystą przysłonę po założeniu można oczyścić, a samą maseczkę można także wyprać ręcznie (nawet do trzydziestu razy) w wodzie z mydłem.

Kto powinien nosić wielorazową ochronną przyłbicę?

Mini przyłbicę rekomenduje się używać każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, jak również komforcie. Osoby chorujące na astmę, starsze oraz sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy są zobligowani nosić maseczki ochronne w czasie wykonywania pracy. Mini Shield firmy Vitberg nie ogranicza ruchów szyi, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej stosowanie przez parę godzin nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Młodzież na pewno uzna za plus też to, iż nie zakłóca ona działania funkcji FaceID.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]