Celebrtyki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Celebrtyki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Jeśli potrzebujesz celebrytek, zobacz tu.

Bardzo modne łańcuszki celebrytki chętnie noszą starsze i młodsze kobiety. Duży wybór wzorów oraz materiałów, z jakich są wykonywane powoduje, że każdy może znaleźć gadżet idealny dla siebie. Możemy przypuszczać, że moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszelkich ubiorów oraz na wszelkie okazje. Czym jest ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele celebrytek, aktorek oraz piosenkarek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko przejęły również „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Naszyjniki te wykonuje się z różnych materiałów – srebra, srebra pozłacanego i złota, a więc mogą je kupować wszystkie kobiety pragnące mieć te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują kapitałem. Mnogość wzorów zawieszek sprawia, że naszyjniki celebrytki znaleźć można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz zauważyć je na szyjach mnóstwa kobiet i dziewcząt.

Celebrytki – nie tylko ozdoba

Celebrytka rzadko jest tylko gadżetem dekoracyjnym – najczęściej niesie też z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice wisiorka lub wygrawerowanym napisie. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka posiada swe własne, unikalne znaczenie. Najbardziej popularne wzory to serduszko, kółeczko pełne albo z otworem, gwiazdka, słonik, żyletka czy symbol nieskończoności. Kobiety zazwyczaj dobierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według gustu, lecz również pasującego znaczenia. Serce jest oczywiście symbolem miłości, kółko wskazuje na niezłomność, jest też blaszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest symbolem szczęścia i boskiej mocy, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkich swoich działaniach, zaś żyletka jest wyrazem ponadprzeciętności oraz przekory.
Olbrzymią zaletą celebrytek jest fakt, że można je nosić nie tylko do eleganckich strojów, ale również codziennych ubiorów, bez względu na to, z jakiego zostały wykonane materiału, co zawdzięczają przede wszystkim bardzo subtelnemu charakterowi. Zwykle nosi się dość krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, lecz kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te świetnie komponują się z podobnymi w wyrazie kolczykami gwiazd i bransoletkami celebrytkami.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]