Blachy na rąbek stojący – gdzie się je stosuje?

Blachy na rąbek stojący – gdzie się je stosuje?

Dowiedz się, gdzie zamówić blachę na rąbek.

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od pozostałych materiałów wykończeniowych? Dlaczego warto ich używać? Przedstawiamy te nowoczesne panele dachowe i możliwości ich zastosowania.

Panele dachowe na rąbek – do najrozmaitszych stylów architektonicznych

Blachy na rąbek stojący wspaniale łączą ergonomiczność z zaletami estetycznymi, z tej przyczyny zyskują coraz szersze uznanie. Bardzo dobrze wyglądającą i odporną na uszkodzenia blachę na rąbek stojący wykorzystuje się zarówno w przypadku nieruchomości, w których potrzebna jest wymiana paneli dachowych, jak i współczesnych budowlach. Ten materiał budowlany może być zastosowany na dachach dwuspadowych i płaskich, ale też tam, gdzie więźba jest skomplikowana. Blachy na rąbek są transportowane na teren budowy w postaci niedużych arkuszy. Można je ułożyć szybko oraz stosunkowo łatwo. Tego typu pokrycie dachowe idealnie pasuje do rozmaitych stylów architektonicznych (na przykład do stylu dworkowego lub minimalistycznego), a zarazem jest trwałe i odporne na korozję.

Blachy na rąbek stojący – zminimalizuj wydatki związane z budową

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe dachówki pod kątem wykorzystanej technologii i odporności. Panele te są produkowane z grubej blachy powleczonej specjalną warstwą, która gwarantuje osłonę przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak woda bądź promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek jest sprzedawana w licznych wariantach, co umożliwia dopasowanie jej do specyficznej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się także do zminimalizowania kosztów związanych z budową – wyraźnie ograniczają ilość ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Przesądzając o wykorzystaniu blach na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten budulec wprost od dystrybutora.

Adres:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08