Akcesoria jeździeckie – lonża dla konia

Akcesoria jeździeckie – lonża dla konia

Dowiedz się, gdzie nabyć lonżę jeździecką, wejdź na https://horse-trade.pl/pl/c/Lonze/142.

Lonża to sprzęt popularnie używany w czasie lekcji jazdy konnej i treningów. Jakiego typu lonże jeździeckie są obecne na rynku? Z czego są wykonywane te akcesoria i gdzie najlepiej ich szukać?

Lonża dla konia – rodzaje i jej przeznaczenie

Lonża dla konia to stosunkowo długa lina, przeważnie mająca 5-8 metrów, na której prowadzony jest koń podczas lekcji jazdy i treningu technik związanych z dosiadem, trzymaniem wodzy, utrzymywaniem równowagi w siodle, jak również łapaniem strzemion. Konia prowadzi się po obrysie koła, zaś lonża jest stosowana do korygowania zachowania zwierzęcia. Sprzęt ten wykorzystują także zawodnicy woltyżerki oraz akrobaci cyrkowi do szlifowania technik i asekuracji przeprowadzanych akrobacji. Lonża jest w dodatku pomocna przy hipoterapii. Z lonżę jeździeckiej korzysta się też podczas treningu bez dżokeja – w takim wypadku służy do treningu młodych osobników oraz zapewnienia im odpowiedniej porcji aktywności.

Lonża dla konia – postaw na akcesoria popularnych marek

Szerokie spektrum przyrządów jeździeckich można znaleźć w dobrze zaopatrzonych sklepach online oferujących profesjonalny oprzyrządowanie w atrakcyjnych cenach. Dostarczają one specjalistyczne lonże jeździeckie znanych firm – m.in. Harrys Horse, Waldhausen czy Jumptec. Interesuje Cię lonża dla konia w niebieskim, czarnym, a może czerwonym kolorze? Internetowy sklep Horse-Trade gwarantuje szeroki asortyment artykułów, które sprostają wymaganiom nawet najkapryśniejszych entuzjastów jazdy konnej. W sklepie obecne są produkty wyprodukowane między innymi z materiału nylonowego. Lonże wykonane są z miłego w dotyku, delikatnego tworzywa i wyposażone w obrotowy karabińczyk.

Adres:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]