Wyprawy w góry – trekkingi w egzotycznych zakątkach świata

Wyprawy w góry – trekkingi w egzotycznych zakątkach świata

Wyprawy w góry - tutaj przeczytasz o bezkonkurencyjnej ofercie

Kochasz zastrzyk adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś aktywnym turystą ceniącym pewne i świetnie przygotowane eskapady nadzorowane przez profesjonalnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawej odsłonie

Planujemy wyprawy, których celem są szczyty niemal wszystkich kontynentów. Propozycja adresowana jest do zwolenników turystyki górskiej, zarówno firm, jak i osób prywatnych, które cenią czynne spędzanie wolnego czasu i zdobyły już minimalne doświadczenie w tego rodzaju ekspedycjach. Żeby uczestniczyć w wyprawie niezbędna jest wysoka sprawność fizyczna, a także zadowalający stan zdrowia. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na trzy warianty o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające i bardzo wymagające. Poziom umiarkowany to oferta dla jednostek sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w eskapadach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4 km n.p.m. Bardzo wysokim stopniem skomplikowania charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o szerokich umiejętnościach i znacznej tężyźnie fizycznej.

Czemu warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają intensywne przeżycia. Pozwalają jednocześnie wcielić w życie marzenia i sprawdzić się w niecodziennych warunkach. Firma korzysta z wykwalifikowanych liderów oraz przewodników, którzy nie tylko znają specyfikę górskiego obszaru, ale też chętnie dzielą się swoimi umiejętnościami z partycypantami wyprawy. Są oni też w stanie zminimalizować potencjalne zagrożenie w ekstremalnych przypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdują się wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Dolomity oraz Alpy.

Adres:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]