Zaprezentuj swoją firmę klientom – umieść na stronie model 3D

Zaprezentuj swoją firmę klientom – umieść na stronie model 3D

Odszukaj specjalistów, którzy wykonają wirtualny spacer

Wirtualny spacer z modelem 3D to doskonały sposób na przedstawienie potencjalnym klientom naszej nieruchomości, powierzchni usługowej czy biura, z których planują korzystać. Dla wielu klientów sposobność obejrzenia danego lokalu przed sygnowaniem umowy jest ogromnie ważna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć pomyślną dla nas decyzję. Czym zatem są modele 3D oraz spacer wirtualny? Jak można zastosować taką wizualizację w biznesie i czy powinno się to robić? Odpowiedź przedstawiamy poniżej.

Do czego przyda Ci się wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to wykonany na podstawie sporej ilości zdjęć model 3D danego budynku, na którzy patrzymy niczym na “dom dla lalek”. W tego rodzaju modelu widzimy plan poszczególnych wnętrz, a my możemy go przesuwać, zbliżać i zawężać widok do wybranych pomieszczeń. Model jest udostępniany klientom w postaci interaktywnej, dzięki temu mają oni wgląd do całej bryły budynku wraz z wnętrzami 3D. Niezależnie od wykonania samego modelu wnętrza 3D, można również zamówić interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. Jest to najpopularniejszy wariant. Polega on na tym, że poza oglądaniem wyłącznie modelu 3D wnętrza, przykładowo siedziby firmy lub hotelu, możemy przerzucić się pojedynczym kliknięciem do dowolnego wnętrza, a następnie przystąpić do jego oglądania od środka. Wirtualny spacer 3D daje możliwość też przemieszczać się do sąsiednich pomieszczeń zupełnie jak w rzeczywistości.

Wirtualny spacer VR w biznesie – gdzie je zamieścić?

Za pośrednictwem wnętrz 3D z wirtualnym spacerem możemy dokładnie pokazać klientom konkretną nieruchomość i jej wnętrza. Taką formę promocji można wykorzystać do prezentacji pracowni, hostelu czy baru, a także po prostu pokazać znacznemu kręgowi odbiorców wygląd naszej firmy “od środka”. Wnętrza 3D możemy też użyć, jeśli sprzedajemy mieszkanie, by potencjalni klienci byli w stanie szczegółowo zapoznać się z nieruchomością.

Jest kilka powodów, dla których powinno się przygotować wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Najistotniejszy z nich to sposobność umieszczania ich w Google Maps, na naszej stronie firmowej czy udostępnianie ich w innych przydatnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala skuteczniej nakłonić klientado skorzystania z naszej oferty. Klienci, którzy poznają bliżej nasze przedsiębiorstwo będą mieć do niego o wiele większym zaufaniem i odbiorą jako kompetentną markę. Jest to również bardzo dobra metoda na zabłyśnięcie na tle konkurujących z nami podmiotów, ponieważ aktualnie – pomimo szerokiego dostępu do tej technologii – większość firm jej nie wykorzystuje. Model wnętrza 3D można zdobyć bardzo szybko — wystarczy zlecić jego wykonanie zawodowemu fotografowi.

Adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]