Wynajem apartamentów w Białce Tatrzańskiej – wakacje w ciekawej miejscowości

Wynajem apartamentów w Białce Tatrzańskiej – wakacje w ciekawej miejscowości

Na www.tatrytop.pl/apartamenty-bialka-tatrzanska uzyskasz więcej szczegółów o Białka Tatrzańska apartamenty.

Szereg turystów rozgląda się pod koniec roku za ofertami wakacji w ciepłych krajach albo szuka miejsc w słynnych kurortach za granicą, żeby poszaleć na nartach. Jednak polskie góry ciągle mają sporo do zaoferowania, m.in. relaks w Białce Tatrzańskiej, która obok takich popularnych lokalizacji jak Szklarska Poręba oraz Jaworzyna Krynicka, pozostaje jedną z największych atrakcji Podhala.

Wczasy w Białce Tatrzańskiej – narty, park linowy oraz aquapark

Białka Tatrzańska to niebo dla narciarzy, którzy znajdą tu aż 3 ośrodki narciarskie (Kaniówkę, Kotelnicę i Banię) oraz aż 22 trasy do wyboru. Stopień trudności tych tras jest odpowiedni dla średnio zaawansowanych i początkujących narciarzy, więc Białka jest wyśmienitym miejscem na wypoczynek dla osób, które dopiero co kształtują u siebie fascynację nartami, jak i dla rodziców z maluchami. Inną zaletą zimowego szaleństwa w tej lokalizacji jest możliwość skorzystania z kolejek krzesełkowych, które uproszczą dotarcie do konkretnej trasy zjazdowej.

Ale Białka Tatrzańska nie jest wyłącznie miejscowością dla zwolenników nart – jest tu parę innych całorocznych atrakcji, które rekomendujemy zwiedzić. Wziętym miejscem w Białce Tatrzańskiej są popularne termy i aquapark, uwielbiany zwłaszcza przez maluchy. Najmłodszych urlopowiczom przypadnie do gustu także ”odwrócony” domek oraz park linowy. Osoby wolące spędzać czas aktywnie niewątpliwie skusi możliwość jazdy na quadach oraz wędrówek po okolicznych szlakach turystycznych. Nie licząc narciarzy, do Białki Tatrzańskiej chętnie zjeżdżają również cykliści, ponieważ w promieniu kilkunastu kilometrów od tej miejscowości funkcjonuje mnóstwo oszałamiających tras rowerowych. Dodatkowo, jak to najczęściej bywa w okręgach turystycznych, dystans od innych atrakcyjnych wiosek jest niewielki, dlatego bez trudu można zorganizować całodniowe wypady z Białki, by zobaczyć piękne muzea, kościoły oraz zameczki zlokalizowane w okolicy.

Jak znaleźć ofert noclegów w Białce Tatrzańskiej?

Nasze góry są niezwykle oblegane przez podróżników, zatem należy zaplanować zakwaterowanie z wyprzedzeniem. Ładny apartament w Białce Tatrzańskiej zarezerwujesz korzystając między innymi z portalu TatryTop, który w swoim katalogu zebrał setki sprawdzonych kwater w Tatrach. W zależności od swoich pragnień i zdolności finansowych, użytkownik może wybrać tu nocleg w pokoju, domku bądź ekskluzywnym apartamencie. System filtracji wyników wyszukiwania pozwala w łatwy sposób wyszukać kwaterę z dostępem do miejsca parkingowego albo basenu, jak również pokaże, gdzie przyjmowani są goście z psami.

Adres:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]