Wybierasz się na ASP? Zapisz się na kurs rysunku

Wybierasz się na ASP? Zapisz się na kurs rysunku

Kurs rysunku - ta niezwykła oferta Was zadowoli

Uwielbiasz rysować i chcesz zdobyć nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i Twoim marzeniem jest zdać egzamin na Wydział Malarstwa na ASP? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pozwoli Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse w walce o studia na wybranej uczelni w kraju lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają najlepsze rezultaty oraz życzliwą atmosferę nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, a także porad online.

Wakacyjny kurs rysunku – dla kogo?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony z myślą o pasjonatach, którzy pragną dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. malarstwo czy grafika. Na kursy tego typu zapisują się także osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, digital designem czy architekturą wnętrz. Wspaniałą propozycją na spędzenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które umożliwiają opanowanie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku to również kurs przygotowujący na ASP, digital painting, rysunek dla młodzieży 13-16 oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy odkryje warsztaty stosowne do swoich potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – dlaczego warto się zapisać?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może pragniesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Kursy prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko służą radą, ale też inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku już teraz!

Adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]