Chcesz studiować architekturę? Rozważ udział w kursie rysunku architektonicznego

Chcesz studiować architekturę? Rozważ udział w kursie rysunku architektonicznego

Szukasz korzystnej oferty kursu rysunku architektonicznego? Doskonale trafiłeś! Skieruj się na https://domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/.

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie wpływa mnóstwo elementów – głównie fakt, że są to bardzo ciekawe studia oraz szansa na i angażującej pracy po uzyskaniu dyplomu. Żeby dostać się na architekturę należy jednak nie tylko udowodnić się znajomość najważniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale też umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi warto ukończyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – naucz się perspektywy i kompozycji

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego otrzymają kompleksowe przygotowanie do egzaminu na studia. Oferta jest adresowana do osób dysponujących co najmniej podstawowe umiejętności rysowania. Zajęcia trwają cztery godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje kursantom praktyczne wiadomości dotyczące kompozycji i perspektywy, a także architektonicznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W toku kursu przyszli architekci pracują nad rysunkiem, a prowadzący pomaga im stworzyć pracę, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – nie tylko zajęcia praktyczne

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko nauka rysunku, ale także porady specjalistów, które pomogą przygotować się należycie do egzaminów – m.in. odnośnie tego, jak stworzyć dobre portfolio na każdą z uczelni (np. te w Krakowie, Warszawie, Lublinie, Gdańsku lub za granicą). Uczniowie mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego doświadczą tego, czego mogą oczekiwać w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą także dla swoich uczniów lekcje historii sztuki – te wiadomości okaże się niezbędna na egzaminie i w trakcie studiów.

Adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]