Postaw na automatyczną obsługę należności w swojej firmie

Postaw na automatyczną obsługę należności w swojej firmie

Właściciele firm stale szukają narzędzi, które pomogą im w prosty sposób obniżyć wydatki na działalność, a jednocześnie zredukować czas tracony na obsługę części procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale też obsługuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczne księgowanie faktur – jak to działa?

Automatyczne księgowanie faktur za pośrednictwem Flobo możliwe jest za sprawą połączenia tego narzędzia z programem finansowo–księgowym oraz rachunkiem bankowym firmy. Flobo czerpie informacje o wystawionych fakturach, a później monitoruje czy przyszły wpłaty od kontrahentów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na rozróżnienie poszczególnych płatników, bo każdy z nich ma przydzielony unikalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca opłaty. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę ze żmudnego obowiązku manualnego księgowania przelewów, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu pozostałych istotnych dla powodzenia firmy działań. Robot Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi oczekiwania nie tylko największych podmiotów, ale też i tych małych, które każdego miesiąca obsługują mniej więcej stu faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną użyteczną funkcją, nadzwyczaj potrzebną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie borykają się z opieszałymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

Robot do automatycznego księgowania faktur dla firm oferujących usługi, szkół oraz pensjonatów

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to korzystna usługa dla firmy, którą prowadzisz? Flobo dostarcza kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, między którymi znajdziesz tę, która idealnie zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bezbłędnie obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, wobec tego świetnie sprawdzi się w szkołach językowych lub niepublicznych, innymi słowy tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Flobo przyda się też hotelom, pensjonatom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i realizowane w ustalonych transzach. A co z podmiotami oferującymi różnorodne usługi? Gdy firma za zrealizowanie usługi pobiera płatności z góry, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]